VRPolska.eu

kontakt@vrpolska.eu

+48 517 160 543

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Masz gorącego newsa dotyczącego VR którego nie ma jeszcze na naszej stronie? Jakaś sprawa do nas? Pisz śmiało na kontakt@vrpolska.eu – mail ten natychmiast trafi do najważniejszych osób w redakcji. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego poniżej

Remigiusz "Remlas" Laskowski

CEO

CEO i główny webmaster Portalu i Forum.

remlas@vrpolska.eu

+48 517 160 543

Maciej Szarek

Redaktor naczelny

Koordynuje działania redakcji.

maciej@vrpolska.eu

Natalia Nowacka

Redaktor

natalia@vrpolska.eu

Marcin Hudecki

Grafik, Social Media Manager

marcin@vrpolska.eu

Marek "MekazU" Krzyżowski

Redaktor, Grafik, Moderator Grupy Facebook

MekazU@vrpolska.eu

Krzysztof Kitowski

Redaktor

kitowsci@vrpolska.eu

Pascal "Codor" Ehrlich

Montażysta

Początkujący montażysta materiałów na YouTube.

pascal@vrpolska.eu

Filip Wieczorek

Redaktor

filip@vrpolska.eu

Jacek "JackQuack" Kułakowski

Founder

Pasjonat VR, inicjator i właściciel portalu. Jego głównym obszarem działania był kanał na YouTube.