Remigiusz "Remlas" Laskowski

CEO

CEO Portalu, YouTube, Facebooka i Forum.

remlas@vrpolska.eu

+48 517 160 543

Maciej Szarek

Redaktor naczelny

Koordynuje działania redakcji.

maciej@vrpolska.eu

Natalia Nowacka

Redaktor

natalia@vrpolska.eu

Krzysztof Kitowski

Redaktor

kitowsci@vrpolska.eu

Pascal "Codor" Ehrlich

Początkujący Montażysta

pascal@vrpolska.eu

Jacek "JackQuack" Kułakowski

Founder

Pasjonat VR, inicjator i właściciel portalu. Jego głównym obszarem działania był kanał na YouTube. Obecnie nie wykonuje żadnej funkcji.

Marcin Hudecki

Grafik, Social Media Manager

marcin@vrpolska.eu

Michał "Mich22ize" Brzeżański

Doświadczony Montażysta

mich22ize@vrpolska.eu

Marek "MekazU" Krzyżowski

Redaktor, Grafik, Moderator Grupy Facebook

MekazU@vrpolska.eu

Filip Wieczorek

Redaktor

filip@vrpolska.eu