Wirtualna Rzeczywistość to najnowsza technologia, która wchodzi właśnie na rynek. Dzięki temu, iż owa technologia jest nowością, społeczeństwo reaguje ciekawością na nowinki w tej dziedzinie. Firmy, które zaczynają swoja przygodę z Wirtualną Rzeczywistością widzą potencjał marketingowy. Ale Wirtualna Rzeczywistość to nie tylko nowość dla firm marketingowych, jest to przede wszystkim technologia użytkowa dla ludzi.
 Dzięki Wirtualnej Rzeczywistości ludzie mogą przenieść się w miejsca, o których nie śnili, gdzieś het het daleko gdzie mogą oderwać się z szarej rzeczywistości. Doznać czegoś innego oraz zachęcić do być może zmiany życiowej. Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, to przeżycie czegoś jest warte całą książkę. I właśnie dlategoIamVR.co wraz z Burmistrzem Miasta Żagań organizuje Targi Wirtualnej Rzeczywistości 2016/ Virtual Reality Fair 2016 w przepięknym Pałacu Książęcym w Żaganiu.
 Będzie to wydarzenie, które połączy firmy, które już prężnie działają na rynku, przekaże ważne dla społeczności nowinki technologiczne, zachęci tłumy młodzieży do dalszej nauki w dziedzinie technologii.
Koszt dla wystawców to symboliczne 500zł. W koszt jest wliczone miejsce (stoisko) i media.
Impreza jest nie biletowana dla zwiedzających i każdy może przybyć i zapoznać się z Wirtualną Rzeczywistością w dniach 22-23 Października 2016 w Pałacu Książęcym w Żaganiu.
Wirtualna Rzeczywistość to przyszłość nie tylko dla marketingu i biznesu ale i dla ludzi. Chcemy pokazać czym jest ta ekscytująca nowa technologia wszystkim, którzy przybedą na targi. Aby firmy mogły pokazać szerokiej widowni co można wykonać i przeżyć w Wirtualnej Rzeczywistości.

Doświadcz Rzeczywistości Wirtualnej, Rzeczywistości Rozszerzonej oraz Rzeczywistości Mieszanej, jak nigdy dotąd. Poznaj głębszy wymiar rzeczywistości. Pozwól aby Twoja wyobraźnia przejęła kontrolę nad symulatorem statku powietrznego lub samochodu przyszłości. Odkryj sekrety Czarnobyla w trakcie w wirtualnej wyprawy!

 Z Wirtualną Rzeczywistością wszystko jest możliwe, przybądź na targi i przekonaj się sam!
Więcej informacji na stronie eventu: www.VRfair2016.com
Przybędą m.in.: VR Enter, TheFarm 51- Reality 51, VR Visio. Będą także konkursy i Goggle do Wirtualnej Rzeczywistości do wygrania.
Zapraszają IamVR i Burmistrz Miasta Żagań

Artykuł VR Fair 2016 pochodzi z serwisu happyVR.