Wybierz Strona

NADCHODZĄCE PREMIERY

LATO 2021 (OCULUS, PC VR, PSVR)

Rok 2021 przyniósł nam już kilka interesujących tytułów, jak chociażby Demeo, czy Cosmodread. Z minionych premier warto również wyróżnić Carve Snowboarding, Wraith, Floor Plan 2, czy Hitman 3. Co przyniesie nam jeszcze ten rok?

Przedstawiamy zapowiedź premier VR, zawierającą wszystkie duże tytuły, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Niezależnie od tego, czy grasz na platformach Oculusa, PSVR czy SteamVR, na pewno znajdzie się coś dla Ciebie. Będziemy aktualizować tę listę o daty i nowe pozycje, w miarę ich pojawiania się.

A

After The Fall – data nieznana (Quest, PSVR, STEAM)

Kontynuacja Arizona Sunshine z Vertigo Games ma pojawić się jeszcze tego lata. Akcja After The Fall toczy się w mroźnym postapokaliptycznym Los Angeles, w którym maksymalnie czterech graczy wyrusza na pustkowia, by zmierzyć się z hordami zombie. Skupienie się na sprawdzonych metodach z pierwszej części daje nam nadzieję, że ta kooperacyjna strzelanka stanie się podstawą w naszych bibliotekach.

Arashi: Castles Of Sin – data nieznana (PSVR)

Zapowiedziana zaledwie w zeszłym tygodniu Arashi wygląda trochę jak Tenchu ​​w VR. Infiltrujesz sześć zamków przejętych przez bandytów, używając skradania się, aby po cichu pokonywać przeciwników lub po prostu angażujesz ich w walkę wręcz. Aha, a czy wspominaliśmy, że towarzyszy Ci wilk?

C

Captain ToonHead vs the Punks From Outer Space – data nieznana (Quest, PSVR, STEAM)

Przebierz się za kapitana Toonheada w przygodowej grze FPS Tower Defense zaprojektowanej wyłącznie dla VR. Opanuj dziwaczny arsenał i przejmij kontrolę nad zwariowanymi wieżami, aby pokonać cyberpunkową armię i zostać bohaterem, którego potrzebuje Ziemia!

F

Fracked – data nieznana (PSVR)

Kontynuacja gry nDreams po Phantom: Covert Ops wygląda na zaskakująco zwinną strzelankę. Wybuchowe akrobacje to sedno tej ekskluzywnej gry na PSVR, w której możesz śmiało skakać, zjeżdżać po linach, czy strzelać podczas jazdy na nartach.

G

Green Hell VR – III kwartał 2021 (PC VR)

Pełna konwersja VR przerażającej gry survivalowej, Green Hell, pojawi się tego lata na PC VR. Zbierz zasoby i odnajdź się w dżungli, gdzie prawie wszystko chce Ciebie rozszarpać. Później, choć jeszcze w tym roku pojawi się również port Oculus Quest.

L

Larcenauts – data nieznana (Quest, STEAM)

Impulse Gear powraca z zupełnie innym rodzajem strzelanki do Farpoint. Larcenauts to drużynowa strzelanka w stylu Overwatch, w której walczą dwie sześcioosobowe drużyny, korzystając z szeregu unikalnych klas postaci. Potwierdzono również cross-play między Questem i PC.

Lone Echo 2 – data nieznana (Rift)

To, co równie dobrze może być ostatnią grą Facebooka tylko na PC, pojawia się z dużym opóźnieniem. Po epickim Lone Echo z 2017 roku umieraliśmy z niecierpliwości, aby wrócić do Jacka i Olivii i razem z nimi odkrywać ich nowe otoczenie.

S

Song In The Smoke – data nieznana (Quest, PSVR, PC VR)

Intrygująco wyglądająca gra survivalowa, Song & Smoke, łączy podstawowe gatunki ze wyjątkowym stylem wizualnym, zaprojektowanym z pomocą legendy branży, Katsuyi Terady. Gra naszym zdaniem może zostać jedną z najbardziej interesujących pozycji wydanych w tym roku i z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów.

Sniper Elite VR – 8 lipca (Quest, PSVR, STEAM)

Placeholder gry Sniper Elite VR znajduje się w sklepie Steam, jak i Oculusa już od jakiegoś czasu, jednak nie znaliśmy nawet przybliżonego okresu, w którym najnowsza odsłona sztandarowej serii studia Rebellion miałaby trafić w ręce graczy.
W grze przyjdzie nam wcielić się we włoskiego partyzanta walczącego z nazistami na przestrzeni 18 misji kampanii fabularnej.
Oprócz karabinów snajperskich w dłoniach dzierżyć będziemy całą paletę broni palnych z drugowojennego okresu. Twórcy obiecują również implementacje wyjątkowej dla doznań VR wersji ikonicznych prześwietleń znanych z serii.

W

Wanderer – data nieznana (PSVR, STEAM)

Ta niesamowicie dopracowana i obiecująca gra typu escape room szybko awansowała w rankingach, stając się jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów VR, odkąd została oficjalnie ujawniona kilka miesięcy temu. Mechanika podróży w czasie Wędrowca wygląda na przemyślanie zaimplementowaną, z interakcjami, które naprawdę wykorzystują medium.

Warhammer: Age of Sigmar Tempestfall – data nieznana (Quest, STEAM)

Polskie studio Carbon przenosi swój oparty na gestach system walki z The Wizards do uniwersum Warhammera. Tempestfall sprawi, że będziesz dzierżył potężny miecz przeciwko siłom nieumarłych – nie należy go również mylić z niedawno wydaną Battle Sister.

Winds & Leaves – 27 lipca (PSVR)

Winds & Leaves to spokojna gra o ponownym połączeniu się z naturą. Wyhodujesz las i będziesz się o niego troszczył, gdy będzie się rozrastał. Opieka nad lasem warstwa po warstwie może dać nam spokojne wibracje znane z takich gier, jak Paper Beast.

Miejmy nadzieję, że wszystkie z wymienionych gier dołączą do Waszych bibliotek w przeciągu dwóch-trzech miesięcy. Czy dojdą jakieś premiery lub aktualizacje? A może pominęliśmy jakiś ważny tytuł? Napisz komentarz, jeśli chcesz dodać coś do naszej listy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.