Wybierz Strona

PREMIERA 10 SIERPNIA

Carrier Command 2 ze wsparciem VR potwierdzono zaledwie kilka tygodni temu – wystartować ma 10 sierpnia.

To powrót do tytułu po 33 latach od wypuszczenia oryginalnej Carrier Command. Doświadczenie, w którym znajdziesz się na pokładzie lotniskowca, łączy elementy symulacji pojazdu ze strategią czasu rzeczywistego. Zamiast wchodzić w interakcję za pomocą prostego interfejsu użytkownika, w Carrier Command 2 gra się w pierwszej osobie, a gracz zajmuje pozycję na mostku samego lotniskowca i ma dostęp do wielu funkcji statku rozmieszczonych przestrzennie między różnymi panelami sterowania i terminalami komputerowymi.

Chociaż w grę można grać solo, na moście jest dziewięć różnych ról, z których każda może być odgrywana przez innego gracza w trybie współpracy. Obsługiwany jest również tryb pojedynku, chociaż nie jest jasne, ilu graczy wejdzie w tym trybie na statek (i ile będzie statków).

Zaledwie dwa tygodnie temu deweloper Geometa ogłosił, że gra otrzyma pełną obsługę VR, która pojawi się jako osobna wersja gry o nazwie Carrier Command 2 VR. Niespodzianką może być fakt, że kupując wersję na płaskie ekrany, otrzymamy również VRową, a między nimi będzie oferowany tryb cross-play.

Teraz studio ogłosiło, że obie wersje gry mają ukazać się 10 sierpnia — już w przyszłym tygodniu! Początkowo oczekiwano, że gra zostanie wydana na wiosnę, ale studio opóźniło ją na lato. Cena nie została jeszcze ogłoszona, zaś już teraz możesz dodać Carrier Command 2 do listy życzeń Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.