Wybierz Strona

Polecanie aplikacji w sklepie oculus zawitało do Polski

Polecanie aplikacji w sklepie oculus zawitało do Polski

Jakiś czas temu Meta zaoferowała możliwość generowania tzw. reflinków dla aplikacji w sklepie Oculus. Opcja była ograniczona jedynie do niektórych regionów, lecz obecnie jest już dostępna również w Polsce.

Co takowe polecenie nam daje? Krótka piłka – polecający musi posiadać dany tytuł w swojej bibliotece, generuje odpowiedni link dzięki któremu kupujący dostaje zniżkę 25% na zakup danej pozycji. W zamian polecający dostanie 5 USD na swoje konto, jeśli ktoś skorzysta z jego linku i zakupi tą aplikację. Jak to mówią, jest to sytuacja win-win, tak samo w jak w przypadku polecania zakupu samego Questa, gdzie polecający jak i kupujący dostają po 30 USD po zakończeniu transkacji.

Aby wygenerować taki link należy skorzystać z aplikacji mobilnej (nie znalazłem takiej opcji w przeglądarce), gdzie wybieramy porządany tytuł z naszej biblioteki. Następnie klikamy ikonę z trzema kropkami, która znajduje się obok przycisków ‘Uruchom’ oraz ‘Kup w prezencie’. Teraz z menu wybieramy ‘Wyślij link polecenia’ – tutaj znajdziemy gotowy link do skopiowania lub bezpośredniego udostępnienia za pomocą mechanizmu udostępniania na naszym systemie. Kupujący korzystając z linku przechodzi do sklepu Oculus i zniżka powinna być już zaaplikowana. Jeśli nie, to klikamy ‘Dodaj kod promocyjny’ i wpisujemy kod, który został podany na pierwszej stronie – np. FRIEND.

Należy pamiętać, że linki są ograniczone czasowo.

Druga opcja to wejście w zakładkę Menu, następnie w niebieski kafelek z napisem ‘30 USD dla Ciebie i znajomego’ i przejście na stronę ‘App referrals’. Tutaj znajdziemy listę aplikacji, które aktualnie możemy polecić.

Niestety nie każda aplikacja umożliwia taką funkcję lub też nie każdy ma tą opcję aktywną dla konkretnego tytułu oraz promocja nie działa, gdy pozycja jest obecnie na promocji. Nie znalazłem również jakiegoś zestawienia z listą kompatybilnych tytułów. Widziałem reflinki dla np. Bonelaba, a sam takiego nie mogę wygenerować. Dlatego też gorąco zachęcam do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku lub serwera Discord, gdzie znajdziecie odpowiednie tematy do dzielenia sie swoimi linkami jak i znalezienia promocji dla siebie.

Wątek na grupie FB – www.facebook.com/groups/VRPolska/…

Serwer Discord – https://vrpolska.eu/discord

Jeśli chcecie skorzystać jakiejs promocji, przygotowałem dla Was kilka linków:
Virtual Desktop – www.oculus.com/appreferrals/…
Moss: Book II – www.oculus.com/appreferrals/…
In Death: Unchained – www.oculus.com/appreferrals/…
SUPERHOT VR – www.oculus.com/appreferrals/…
Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall – www.oculus.com/appreferrals/…
GORN – www.oculus.com/appreferrals/…
Thief Simulator VR: Greenview Street – www.oculus.com/appreferrals/…
Disc Ninja – www.oculus.com/appreferrals/…
The Wizards – www.oculus.com/appreferrals/…
Death Lap – www.oculus.com/appreferrals/…

Urządzenie Meta Quest 2 (30 USD na konto Meta po zakupie i aktywacji) – www.oculus.com/referrals/link/tytanowyJanusz/…

O autorze

Maciej Szarek

Pasjonat VR, miłośnik retro sprzętu i wszelkiej elektroniki, gracz od małego. Na co dzień SysAdmin ;)

1 komentarz

  1. Avatar

    🙂

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.