Wybierz Strona

RESIDENT EVIL 4 VR

Tryb Mercenaries (prawdopodobnie) w 2022 roku

Uwielbiany tryb Mercenaries z oryginalnego Resident Evil 4 zostanie dodany do portu Meta Quest 2 w przyszłym roku – tak przynajmniej wynika z filmu, który został opublikowany, a następnie usunięty z oficjalnego kanału Oculus. Kanał Biohazard Declassified (BHd) zamieścił własną wersję filmu.

Mercenaries to tryb bonusowy dla gry, który był zawarty w każdej pojedynczej wersji RE4 od czasu oryginalnej premiery gry na Gamecube prawie dwie dekady temu (z wyłączeniem RE4 VR). Wysyła on graczy do najlepszych poziomów gry, gdzie walczą z hordami wrogów, próbując uzyskać wyższe wyniki. Pozwala nawet po raz pierwszy wcielić się w inne postacie z gry i uniwersum. W tradycyjnej grze jest to świetna zabawa, która zaowocowała nawet powstaniem spin-offów w dalszej części serii.

Jej pominięcie w Resident Evil 4 VR było jednym z głównych zarzutów wobec gry, gdy ta ukazała się w zeszłym miesiącu. Brakowało również dwóch bonusowych kampanii Assignment Ada i Seperate Ways z udziałem Ady Wong i nie ma jeszcze potwierdzenia, że zostaną one uwzględnione w przyszłych aktualizacjach.

Ze względu na popularność i ogólnie pozytywne recenzje portu VR, wygląda na to, że może to być punkt zwrotny dla RE4 VR. Warto również zaznaczyć, że tytuł jest nominowany w kategorii Najlepsza Gra VR na tegorocznym The Game Awards.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.