Wybierz Strona

Reżyser Zack Snyder na pewno wie co nieco o zombie, o czym może świadczyć chociażby jego reboot klasyka Romero „Świt Żywych Trupów” (2004), czy dostępny od zeszłego tygodnia „Army of the Dead” w serwisie Netflix. Snyder ma wielkie plany związane z franczyzą, która, jak się okazuje, obejmie doświadczenie wirtualnej rzeczywistości o nazwie Viva Las Vengence.

Army Of The Dead — Viva Las Vengeance, która rozpocznie się w Ameryce Północnej tego lata, będzie drużynową strzelanką VR osadzoną w stylizowanym foodtrucku. Nawet sześciu graczy będzie mogło wyposażyć się w headsety Valve Index i pistolety StrikerVR, aby stawić czoła hordom żywych trupów i pomóc ocalałym.

„Czas wziąć sprawy w swoje ręce! Bezradni cywile są uwięzieni w murach otaczających opanowane przez zombie Las Vegas, a załoga Las Vengeance potrzebuje Twojej pomocy, aby ich uratować ” – wyjaśnia opis. „Poczujesz każdy wstrząs i zakręt, przemierzając ulice wypełnione zombie w epickiej przygodzie. Jeśli wyjdziesz z tego w jednym kawałku, będziesz w stanie uwiecznić sukces misji na zdjęciu i oczywiście wyjść z ekskluzywnymi gadżetami”.

Całe doświadczenie odbędzie się w przyczepie, więc gracze nie muszą się martwić o poruszanie się — po prostu strzelają do zombie przez kratki. Viva Las Vengence: A VR Experience potrwa 30 minut, a ceny zaczynają się od 24$.

„To doświadczenie łączy w sobie najnowocześniejszą wirtualną rzeczywistość z ulubionymi przez fanów elementami filmu, co w połączeniu zapewni niezapomnianą przygodę”powiedział Snyder w oświadczeniu. „Przygotuj się na walkę z hordami zombie na pustkowiu Vegas”.

Taktyczna ciężarówka wyruszy w lipcu w ponad 10-miesięczną trasę po Stanach Zjednoczonych, wyruszając w Los Angeles i Nowym Jorku i podróżując do: Atlanty, Bostonu, Chicago, Dallas, Houston, Las Vegas, Miami, Minneapolis, Orlando, Filadelfii, Phoenix, San Diego, San Francisco, Seattle i Waszyngton, DC W późniejszym terminie trafi również do europejskich lokalizacji, w tym do Londynu, Madrytu, Berlina i Paryża.

Aby uzyskać dalsze informacje na temat Army Of The Dead — Viva Las Vengeance: A VR Experience, przejdź na stronę doświadczenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.