Wybierz Strona

Les Mills, przodująca firma w branży fitness, nawiązała współpracę z Odders Lab, twórcy OhShape i Chess Club, aby zaoferować wyjątkowe doświadczenie, które wstrząśnie światem fitness VR. LES MILLS BODYCOMBAT oferuje bogate portfolio treningów, najwyższej jakości coaching, innowacyjną mechanikę i różne intensywności dla wszystkich odbiorców. Gra będzie miała swoją premierę już 3 lutego bieżącego roku na platformie Meta Quest.

Les Mills jest światowym liderem w dziedzinie grupowego fitnessu i twórcą 20 programów dostępnych w najlepszych obiektach fitness na całym świecie. Firma została założona przez Les Mills’a — czterokrotnego olimpijczyka i głównego trenera nowozelandzkiej drużyny lekkoatletycznej — który otworzył swoją pierwszą siłownię w 1968 roku z zamiarem przeniesienia elitarnego treningu sportowego do mas. Dziś treningi Les Mills prowadzone są przez 140 000 certyfikowanych instruktorów w 21 000 klubów w 100 krajach i dostępne są w formie zajęć na żywo, livestream, wirtualnych i immersyjnych, a także za pośrednictwem platformy streamingowej LES MILLS+.

Teraz Les Mills wchodzi również do świata VR, oferując nam swoje najnowszą treningową odsłonę we współpracy ze studiem VR Odders Lab. Legendarni trenerzy Rachael Newsham i Dan Cohen poprowadzą graczy przez różnorodne sesje w oszałamiającym otoczeniu. LES MILLS BODYCOMBAT zawiera również kompletny system celów, który śledzi postępy graczy i zachęca ich do dalszego rozwoju w ich podróży fitness.

Gra daje nam dostęp do wszystkich rodzajów treningów — w tym bokserski, szybkościowy, ćwiczenia na kręgosłup, dolne partie ciała i wiele innych. Widzimy na trailerze, że gra wyróżnia się kilkoma ciekawymi elementami, których nie było dotąd w grach tego typu — poza standardowymi ruchami, będziemy musieli także omijać ściany i wykonywać specjalne ciosy. Czeka nas aż 30 sesji treningowych, które pomogą nam osiągnąć wyznaczone cele, a wszystkie treningi są specjalnie zaprojektowane, aby uzyskać pożądane wyniki.

Towarzyszyć nam będą instruktorzy Dan Cohen & Rachael Newsham, którzy poprowadzą i zmotywują nas do przeforsowania każdego treningu, a także najlepszy do tego typu ćwiczeń soundtrack, z utworami od artystów takich jak Noam Dee, Fas Fash, czy MOW MUSIC. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, w grze czeka na nas 5 fantastycznych środowisk: Mars, Neo City, Tundra, Rzym i Japonia. Firma zapowiada więcej środowisk w przyszłych aktualizacjach!

Jeżeli chcesz sprawdzić najnowszy tytuł od Odders Lab, zakup LES MILLS BODYCOMBAT wiąże się z jednorazową opłatą za podstawową grę z wysokiej jakości zawartością, kilkoma środowiskami, śledzeniem danych i darmowymi aktualizacjami. Les Mills i Odders Lab pracują również nad miesięcznym modelem subskrypcji, który doda mnóstwo planów treningowych, nowych funkcji i trybów multiplayer dla entuzjastów fitnessu. Oba modele będą współistnieć i zawartość bazy gry zawsze będzie dostępna dla tych, którzy dokonali jednorazowej płatności.

Odders Lab rozpoczął pracę w technologii w 2014 roku w kilku produktach IoT oraz w sektorze e-zdrowia. Firma zawsze interesowała się wirtualną rzeczywistością, a od czasu sukcesu Oculus Quest, Odders Lab podwoiła swoje wysiłki, aby stworzyć gry i doświadczenia dla różnych platform VR. Po sukcesie OhShape, unikalnej gry rytmicznej VR, Odders Lab wykorzystał swoją wiedzę w dziedzinie VR, aby zaprojektować LES MILLS BODYCOMBAT™ we współpracy z Les Mills. Jak sprawdza się gra? Możemy zdradzić, że mamy ją na warsztacie i w okolicach premiery możecie spodziewać się konkretnego komentarza na jej temat!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.