Wybierz Strona

wczesny dostęp Oculus Quest i Rift

BricksVR wprowadza się na platformy Oculus Quest i Rift we wczesnym dostępie, umożliwiając Tobie i Twoim znajomym budowanie modeli i światów z klocków o różnych kształtach.

Gra pojawi się we wczesnym dostępie na Steam i App Lab pod koniec miesiąca w cenie 14,99$. Zespół spodziewa się, że opuści Early Access i wejdzie do pełnej wersji w okolicach września tego roku. Chociaż wsparcie ogranicza się na razie tylko do headsetów Oculus Rift i Oculus Quest, zespół programistów przewiduje dodanie obsługi kolejnych platform w przyszłości.

Chociaż z oczywistych powodów może nie nawiązywać bezpośredniego połączenia, większość ludzi rozpozna, że ​​BricksVR jest inspirowany popularnymi klockami konstrukcyjnymi LEGO. Jest zatem nadzieja, że BricksVR wprowadzi elastyczność klocków LEGO do nieograniczonego środowiska VR. To nie tylko znacznie ułatwia manipulowanie środowiskiem — filmy pokazują, że możesz dowolnie skalować obszar gry — ale także pozwala budować z przyjaciółmi z dowolnego miejsca na świecie, bez obaw o nadepnięcie gołą stopą na bezlitosny klocek.

Tryb wieloosobowy w grze obsługuje do 5 osób jednocześnie, z „zsynchronizowaną fizyką, przestrzennym czatem głosowym i możliwością zapisywania swojej pracy”.

Do wyboru jest również 50 różnych klocków (planowane rozszerzenia do ponad 200 klocków po wczesnym dostępie) z ponad 16 milionami kolorów do wyboru.

Po zakończeniu budowania masz również możliwość wysłania swojego modelu lub całego świata do wiadomości publicznej, umożliwiając innym zapoznanie się z Twoją pracą. Dostępna jest również funkcja blokady, która zapewnia, że ​​goście nie będą mogli wprowadzać żadnych zmian.

BricksVR wchodzi do wczesnego dostępu 30 czerwca. Już teraz możesz dopisać grę do swojej listy życzeń na Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.