Wybierz Strona

wczesny dostęp Oculus Quest i Rift

BricksVR wprowadza się na platformy Oculus Quest i Rift we wczesnym dostępie, umożliwiając Tobie i Twoim znajomym budowanie modeli i światów z klocków o różnych kształtach.

Gra pojawi się we wczesnym dostępie na Steam i App Lab pod koniec miesiąca w cenie 14,99$. Zespół spodziewa się, że opuści Early Access i wejdzie do pełnej wersji w okolicach września tego roku. Chociaż wsparcie ogranicza się na razie tylko do headsetów Oculus Rift i Oculus Quest, zespół programistów przewiduje dodanie obsługi kolejnych platform w przyszłości.

Chociaż z oczywistych powodów może nie nawiązywać bezpośredniego połączenia, większość ludzi rozpozna, że ​​BricksVR jest inspirowany popularnymi klockami konstrukcyjnymi LEGO. Jest zatem nadzieja, że BricksVR wprowadzi elastyczność klocków LEGO do nieograniczonego środowiska VR. To nie tylko znacznie ułatwia manipulowanie środowiskiem — filmy pokazują, że możesz dowolnie skalować obszar gry — ale także pozwala budować z przyjaciółmi z dowolnego miejsca na świecie, bez obaw o nadepnięcie gołą stopą na bezlitosny klocek.

Tryb wieloosobowy w grze obsługuje do 5 osób jednocześnie, z „zsynchronizowaną fizyką, przestrzennym czatem głosowym i możliwością zapisywania swojej pracy”.

Do wyboru jest również 50 różnych klocków (planowane rozszerzenia do ponad 200 klocków po wczesnym dostępie) z ponad 16 milionami kolorów do wyboru.

Po zakończeniu budowania masz również możliwość wysłania swojego modelu lub całego świata do wiadomości publicznej, umożliwiając innym zapoznanie się z Twoją pracą. Dostępna jest również funkcja blokady, która zapewnia, że ​​goście nie będą mogli wprowadzać żadnych zmian.

BricksVR wchodzi do wczesnego dostępu 30 czerwca. Już teraz możesz dopisać grę do swojej listy życzeń na Steam.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.