Wybierz Strona

WERSJA DEMONSTRACYJNA

GameBoom VR z przyjemnością ogłasza, że z okazji Festiwalu Steam Next, ekipa Cosmos Games przygotowała wersję demonstracyjną Into The Darkness. Demo niezależnej produkcji od małego, wietnamskiego zespołu dostępne będzie 16 czerwca 2021 na Steam.

Into The Darkness, kiedy zadebiutuje w formie wczesnego dostępu na Steam w 2021 roku, zawierać będzie kampanię fabularną oraz kilka dodatkowych trybów rozgrywki. W wersji demonstracyjnej uwzględniono część zawartości, która czekać będzie na graczy w dniu premiery tytułu.

Demo Into The Darkness to:

– Poziom fabularny będący samouczkiem
– Pierwsza misja
– Tryb areny (gracze mogą walczyć z falami wrogów)
– Tryb speedrun (zadaniem gracza jest przebiegnięcie pierwszego poziomu gry, zanim upłynie wyznaczony czas)

Samouczek oraz pierwsza misja pozwolą graczom na zapoznanie się z podstawami produkcji i wprowadzą ich w świat gry. Jako agent Frank poznamy sytuację tajemniczej placówki badawczej i skorzystamy z magnetycznych rękawic pozwalających przyciągać przedmioty.

Tryb areny umożliwi graczom zmierzenie się z kilkoma falami wrogów. W przypadku tej zawartości gracz otrzyma szerszy arsenał broni do wypróbowania, niż w przypadku samouczka oraz pierwszej misji. Zaprezentowane na wcześniejszych materiałach wideo strzelba oraz łuk zapewnią intensywne starcia.

Tryb speedrun to wyzwanie dla tych, którzy zechcą sprawdzić swoje umiejętności w przechodzeniu na czas, dobrze znanych im lokacji. Level design powstawał z myślą również o tym trybie, dzięki czemu pomysłowi gracze będą mogli znacznie skrócić czas przejścia poziomu.

W przypadku pełnej wersji Into The Darkness gracze otrzymają jeszcze więcej dodatkowych trybów gry, nad którymi prace cały czas trwają. Już teraz możemy zdradzić, że na pewno pojawi się tryb sandbox, umożliwiający nieskrępowaną zabawę z uzbrojeniem.

IINTO DE DARKNESS – CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Into The Darkness to przygodowa gra akcji w VR, której podstawą jest rozbudowany system fizyki.

Niedaleka przyszłość. Ludzkość stara się osiągnąć nieśmiertelność poprzez przenoszenie świadomości do maszyn. Transhumanizm jest jednak niebezpieczną drogą, a źle przeprowadzony eksperyment może skończyć się tragedią. Jako agent Frank, zostajesz wysłany do jednej z placówek badawczych, z którą kontakt został przerwany, a poprzedni agenci wysłani na miejsce – nie wrócili. Przemierzaj placówkę badawczą, rozwiązuj zagadki oraz postaraj się przeżyć… a odkryjesz mroczny sekret stojący za eksperymentami.

INTERAKCJE

Gracze mogą bez problemów wchodzić w interakcję z przedmiotami czy otoczeniem. Gra jest tworzona specjalnie pod VR, obiekty mają swoją wagę i zachowują się zgodnie z zasadami fizyki.

MODEL WALKI

Rozbudowany system walki pozwala na wykorzystywanie przeróżnych obiektów jako potencjalnego uzbrojenia. Dzięki zaawansowanej fizyce świat gry staje się naszą bronią. Nawet zwykłe przedmioty takie jak np. klawiatura mogą pomóc nam w walce. Nie zabraknie również pistoletów, karabinów, sztyletów czy… mieczy.

CIAŁO BOHATERA

W grze widoczne jest całe ciało bohatera, które ponadto reaguje na otoczenie. Gra dzięki temu staje się bardziej realistyczna i wpływa na styl rozgrywki.

ZAGADKI

Placówka badawcza z Into The Darkness została odpowiednio zabezpieczona przed niespodziewanymi gośćmi. Aby dostać się w głąb obiektu, będziemy musieli rozwiązać kilka zagadek.

Podsumowanie

Tytuł:
 Into The Darkness
Deweloper: Cosmos Games
Wydawca: GameBoom VR, PlayWay
Steam: https://store.steampowered.com/app/1529530/Into_The_Darkness_VR/
Rok wydania: 2021
Discord: https://discord.gg/KwxNvTWdFR

Kompatybilne zestawy VR:

  • Oculus Rift
  • Oculus Rift S
  • Valve Index (wraz z funkcją śledzenia palców)
  • Windows Mixed Reality
  • HTC Vive
  • HTC Vive Cosmos

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SPRAWDZENIA POZOSTAŁYCH GIER STUDIA:

Zostań prawdziwym włamywaczem w VR! Poczuj dreszczyk emocji dokonując rabunków za dnia
i w nocy. Używaj wytrychów
i zaawansowanych narzędzi hackerskich. Ukrywaj się przed policją albo rób szybki wjazd i ucieknij w siną dal samochodem.

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników
do przyrządzenia czegoś niesamowitego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.