Wybierz Strona

VRÓWKA #7

gościnnie MKwadrat Podcast

W siódmym odcinku VRÓWKI gościmy Simplexa z MKwadratPodcast – czyli mózg codwutygodniowej audycji (również) o grach i sprzęcie VR/AR. Zachęcamy do zasubskrybowania kanału MKwadrat i zapoznania się ze 129 odcinkiem podcastu.

Po więcej informacji ze świata VR odsyłamy na facebookowy profil VReporter, gdzie twórca serwisu Mateusz średnio dwa razy w tygodniu zaspokaja naszą ciekawość – oczywiście zanim przejdziecie do lektury kliknijcie ikonkę z kciukiem w górę, aby od tej pory mieć pewność, że dotrą do Was jego starania.

A co w siódmym odcinku VRÓWKI?

Jak zawsze technologie, wydarzenia, premiery gier i aplikacji, zapowiedzi, a także plotki i baity – wszystko to w skondensowanej formie (w miarę) regularnie na naszym kanale.

Zapraszamy do komentowania zarówno newsów, jak i samej formy przekazu – na razie eksperymentujemy i liczymy na to, że dzięki Wam i Waszym opiniom dostosujemy VRówkę tak, abyście mieli jej najlepszy odbiór.

Głosem i montażem świadczył Damian Perka Pchla Buda (i Simplex), a za prasówkę odpowiedzialny jest Paweł Łobanowski. Oczywiście nie zabrakło też wsparcia ze strony reszty ekipy i przyjaciół VR Polska – dziękujemy !!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.