Wybierz Strona

„In Death: Unchained” zostało wzbogacone o olśniewającą aktualizację zawartości poprzez dodanie bardziej wymagającej rozgrywki dla trybu Siege of Heaven z dwiema nowymi, wyjątkowymi arenami. Co więcej, gracze będą mogli teraz jeszcze bardziej nacieszyć oczy najnowocześniejszą oprawą wizualną oferowaną przez Quest 2 podczas gry.

zobacz zwiastun aktualizacji zawartości Siege of Heaven:

Siege of Heaven to tryb dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grą lub generalnie z wirtualną rzeczywistością. Wiemy, że gracze go uwielbiają, ponieważ śledzimy ich osiągnięcia w grze – wręcz pragną zupełnie nowej zawartości wypełnionej wymagającymi zadaniami. Od czasu premiery tryb ten zyskał dużą popularność i najczęściej jest pierwszym wyborem nowych graczy” – powiedział Paweł Kopiński, COO Superbright. „Postanowiliśmy dodać nowe funkcje i ulepszenia, aby każdy mógł grać i cieszyć się trybem jeszcze bardziej. Po prawie sześćdziesięciu aktualizacjach możemy bez wątpienia powiedzieć, że In Death: Unchained to gra, w której każdy może znaleźć coś dla siebie.

Od teraz w trybie Siege of Heaven gracze będą mogli wybrać, z jaką specjalną strzałą chcieliby rozpocząć rogrywkę i zbierać nowe osiągnięcia ze specjalnymi nagrodami. Będą nagradzani nowymi skórkami do broni w zależności od ich ogólnego postępu w grze, który będzie obliczany na podstawie liczby punktów zdobytych w poprzednich sezonach.

Najciekawszą częścią tej aktualizacji jest nowa arena 360°, na której będą odbywały się wyzwania. Gracze będą musieli mieć oczy dookoła głowy, a tryb rozgrywki będzie różnił się znacząco od tych, w które grali do tej pory.

Tak ogromna aktualizacja zawartości do gry In Death: Unchained została wprowadzona, aby z hukiem rozpocząć sezon 5. Gracze mogą teraz nie tylko cieszyć się nowymi wyzwaniami i mapami, ale także walczyć ze swoimi ulubionymi wrogami w dobrze znanym otoczeniu.

Wszystkie tabele liderów zostały zresetowane, ale postępy z poprzednich sezonów zostały zachowane. Gracze mają szansę walczyć o miejsce wśród 100 najlepszych łuczników, którzy na koniec Sezonu trafią do Galerii Sław.

Co czeka na graczy w 5 sezonie:

  • Start Sezonu 5 😉
  • Dwie nowe areny Siege of Heaven
  • Zapierająca dech w piersiach oprawa wizualna, pozwalająca na nowo odkryć bogate środowisko Desolation
  • Wyjątkowa i ekscytująca arena 360° – miej oczy dookoła głowy!
  • 15 nowych osiągnięć w Siege of Heaven ze specjalnymi nagrodami
  • Wybór specjalnej strzały przed rozpoczęciem rogrywki.
  • Usprawnienia i ulepszenia wprowadzone na podstawie sugestii społeczności.

„In Death: Unchained” jest dostępne w Meta Quest Store, a studio Superbright możecie znaleźć za pośrednictwem facebooka, twittera i discorda.

„In Death: Unchained” według Forbes’a: „Najlepsza gra łucznicza dostępna dla VR”. Dzięki prawie 60 aktualizacjom od premiery w 2020 roku (w tym: nowy tryb gry, sezony, turnieje, skórki do broni i ulepszenia graficzne), „In Death: Unchained” to obowiązkowa pozycja w Meta Quest 2. Chwyć swój łuk i strzały i zanurz się w średniowiecznej fantazji, aby pokonać bestie czekające w zaświatach. Jedyne umiejętności, jakich potrzebujesz, to skupienie, szybkość i zwinność.

Artykuł powstał przy współpracy ze studiem Superbright

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.