Wybierz Strona

GRA NA HORYZONCIE

The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2: Retribution (Skydance Interactive)

Deweloper Skydance Interactive w drugą rocznicę premiery TWD na VR ogłosił niesamowitą informację – Święci i Grzesznicy otrzymają drugi rozdział. Nie ma jeszcze żadnego zwiastuna ani szczegółów, ale jest ona określana jako „nowy rozdział historii Turysty”, co potwierdza, że ponownie wejdziemy w buty bohatera oryginalnej gry, aby wziąć udział w kolejnej makabrycznej rzezi z zombie, rozgrywającej się w postapokaliptycznym Nowym Orleanie.

Retrybucja nie brzmi jak pełnoprawny sequel oryginalnej gry, ale raczej jak kontynuacja historii, w którą będzie można grać niezależnie od oryginalnego wydania. Ostateczne platformy wydania nie zostały potwierdzone, ale biorąc pod uwagę, że oryginalna gra została wydana na Quest, PSVR i PC VR, można się założyć, że tam dotrze. Do tej pory potwierdzono obsługę urządzeń Meta Quest.

Możemy jednak rozszyfrować kilka wskazówek z zakończenia ostatniej aktualizacji Saints & Sinners „Aftershocks”. Gracze, którzy rozwiązali ostatnią próbę w aktualizacji, natknęli się na coś, co wyglądało na kryjówkę nowego wroga. Pojawiło się również odniesienie do francuskiej dzielnicy w Nowym Orleanie, co sugeruje, że gracze mogą trafić do zupełnie nowego obszaru w kolejnym rozdziale.

Saints & Sinners pozostaje jedną z najwyżej ocenianych gier VR – Skydance potwierdziło również, że gra zarobiła już 60 milionów dolarów od momentu premiery w 2020 roku. Czy studio podtrzyma dobrą passę i wypuści kolejny hit? Zdecydowanie czekamy na efekty!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.