Wybierz Strona

GRA NA HORYZONCIE

The Last Worker (Oiffy/Wolf & Wood)

Ukazał się nowy zwiastun narracyjnej gry VR The Last Worker, dzięki któremu możemy przyjrzeć się bliżej niektórym postaciom, historii i rozgrywce. Gra tworzona przez Oiffy i Wolf & Wood ma zostać wydana na Meta Quest, SteamVR i urządzeniach z płaskim ekranem jeszcze w tym roku.

Jest to dystopijna, narracyjna gra VR, w której wcielamy się w Kurta, pracownika fabryki, do którego dołącza jego robotyczny towarzysz Stew. Pierwszy teaser pojawił się w zeszłym roku, ale nie zdradził zbyt wiele. Nowy zwiastun wprowadza nas do „Jüngle Fulfillment Centre” i pozwala przyjrzeć się bliżej rozgrywce.

Na plus w grze zdecydowanie przebija się ręcznie malowana grafika i ogólnie rzecz biorąc wysoki poziom produkcji, czy opowiadania historii. Widać, że twórcy zadbali o odpowiedni klimat i wprowadzenie do świata gry. Co pokaże rozgrywka? Mamy nadzieję na coś niekonwencjonalnego, jako że już w zwiastunie widać dotąd niewidziane rozwiązania.

Opublikowany zwiastun pozwala nam się domyślać, czego możemy się spodziewać po rozgrywce. Można zobaczyć Kurta używającego urządzenia przypominającego działo grawitacyjne do przenoszenia przedmiotów — wygląda na to, że w grze pojawią się zagadki środowiskowe.

The Last Worker ukaże się w tym roku na Quest, SteamVR i na płaskich ekranach. Czekamy na więcej szczegółów i przede wszystkim na The Last Worker w naszej bibliotece — A Wy? Jak Waszym zdaniem prezentuje się trailer?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.