Wybierz Strona

Twórcy Sairento VR

chwalą się nową produkcją

Jeden z przedstawicieli studia Mixed Realms (Znanego z Sairento VR) opublikował wczoraj na Reddicie obszernego posta, zawierającego liczne informacje o ich najnowszym projekcie.

Hellsweeper VR pozwoli nam wcielić się w „nieumarłego nieśmiertelnego”, który wyrusza na misję oczyszczenia piekieł z wszelkiego plugastwa. Tytuł będzie mieć strukturę rogue-lite’a, dzięki czemu każda rozgrywka będzie inna. Podczas zmagań z pomiotami piekła, dane nam będzie opanować korzystanie z różnego rodzaju oręża i mocy specjalnych.

Twórcy komunikują, że mimo iż rozgrywka oparta będzie na założeniach znanych z Sairento, to zostanie ona gruntownie rozwinięta pod względem aspektu zręcznościowego, a także modelu fizyki. Pozwoli nam to wyprowadzać tak szalone ruchy, jak np. żonglerka przeciwnikami w powietrzu.

Tytuł nie będzie oferować kampanii fabularnej, zamiast tego, nacisk położony będzie na emergentną rozgrywkę, która jak to ma miejsce w przypadku gier typu rogue-lite, zapewni dużą repetytywność.

Planowana data premiery Hellsweeper VR to trzeci kwartał 2022 rok. Gra ukaże się na platformach Oculus i PCVR. W późniejszym terminie planowana jest również wersja na konsole.

Poniżej obejrzycie trailer produkcji:

Damian Perka

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.