Wybierz Strona

HITMAN 3

Wsparcie PC VR pojawi się 20 stycznia

Deweloper IO Interactive potwierdził to w swoim streamie, w którym informuje o tym, co nowego czeka grę w 2022 roku. Obsługa PC VR zostanie dodana jako darmowa aktualizacja dla obecnych posiadaczy gry, a gra zadebiutuje na Steamie.

Cała główna kampania z Hitman 3 będzie w pełni obsługiwana, co pozwoli po raz pierwszy wcielić się w Agenta 47. Posiadacze Hitmana 1 i 2 będą mogli zaimportować te poziomy do gry i zagrać w całą trylogię w VR. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że czekają na Ciebie dziesiątki godzin zawartości VR.

Ujawniono również nowe tryby, w tym Elusive Target Arcade, w którym masz do wykonania kilka trafień z rzędu bez porażki. Jeśli coś zepsujesz, będziesz musiał odczekać dzień, zanim będziesz mógł spróbować ponownie.

Hitman 3 posiadał już pełną obsługę VR, gdy ukazał się w zeszłym roku na PS4. Pojawiły się pewne problemy z ograniczonym śledzeniem kontrolera DualShock 4 przez PSVR, a przejście na PC VR i kontrolery obsługiwane dwiema rękami sprawia, że jesteśmy bardzo zainteresowani ponownym wejściem do gry.

Gra jest również dostępna na PS5, a zeszłotygodniowe ujawnienie PSVR 2 sprawiło, że mamy nadzieję, iż IO zaktualizuje grę, by wspierała również następny headset Sony.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.