Wybierz Strona

HORIZON WORKROOMS

NOWA LOKALIZACJA I MOTYWY, PLAKATY FIRMOWE I MÓWNICA

Zapowiedziana na konferencji Connect 2021, nowa aktualizacja pozwala użytkownikom na wybór motywu przewodniego pokoju, a także na wgrywanie własnych plakatów i logo do wyświetlania w pokoju. W bonusie dostajemy również mównicę ułatwiającą prowadzenie prezentacji.

W momencie uruchomienia Horizon Workrooms dostępny był tylko jeden pokój (pokój ‚Lakes’). Teraz aktywne są dwie lokalizacje, każda z dwoma różnymi motywami:
Lakes – Cabin, Lakes – Vibrant, City – Bright i City – Sleek.

Motywy Vibrant i Bright są bardziej swobodne, podczas gdy motywy Sleek i Cabin mają nieco bardziej profesjonalny wydźwięk. Pokój City jest miłą odmianą od standardowej oferty i możesz sprawić, że poczujesz się w nim nieco bardziej domowo, wgrywając własne grafiki i dekorując ściany.

Aby wgrać własne grafiki do pokoju, należy upewnić się, że zarówno aplikacja Quest Workrooms, jak i aplikacja Oculus Remote Desktop są zaktualizowane do wersji 1.2. Oculus Remote Desktop nie aktualizuje się automatycznie, więc musisz udać się na stronę workrooms.com i pobrać najnowszą wersję. Gdy wszystko jest już zaktualizowane, przejdź do zakładki Pokój w Workrooms, a następnie przewiń w dół, aż znajdziesz opcję pozwalającą na dostosowanie grafiki pokoju. Kliknięcie ikony plusa przy każdej z grafik spowoduje otwarcie łącza, za pomocą którego można przesłać grafikę plakatu i logo.

Ostatnią nowością jest mównica, która może być używana podczas prezentacji – osoba przemawiająca od teraz nie musi rezygnować z przestrzeni biurka i notatek.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.