Wybierz Strona

IN DEATH: UNCHAINED

Darmowe DLC Desolation już 3 listopada

Topowa gra łucznicza VR na platformie Oculus Quest (wkrótce Meta Quest), otrzyma dużą darmową aktualizację 3 listopada 2021 roku. DLC „Desolation” zawiera wiele elementów –
w tym całkowicie nowy, czwarty świat, nowy rodzaj systemu przedmiotów kolekcjonerskich oraz historię napisaną przez autora bestsellerów Petera V. Bretta!

Dzięki 3-letniemu doświadczeniu studia w tworzeniu gier na Oculus Quest, nowa zawartość została zbudowana od podstaw, aby jeszcze bardziej rozwinąć uznaną oprawę wizualną gry. Nastrojowe i klimatyczne plenery, jak również piękne i niebezpieczne katakumby, będą wyzwaniem dla graczy na różne sposoby.

Ta aktualizacja to prezent dla naszej niesamowitej społeczności, gdzie wielu z Was gra już od prawie 1,5 roku, niektórzy przechodzą grę przez wiele tygodni, a niektórzy mówią nam, że pokonali grę w 100% na kilku profilach gracza” – mówi prezes Superbright, Wojtek Podgórski.

Gracze otrzymają sporo nowej zawartości, ponieważ nowy świat zawiera 4 nowe typy wrogów, 3 nowe specjalne strzały, które służą zarówno jako broń w grze, jak i zaklęcia, nowy przedmiot do podniesienia, 14 dodatkowych osiągnięć i wiele więcej.

Nowy świat jest bardzo klimatyczny dzięki najnowocześniejszej grafice Oculus Quest, nowym efektom wizualnym oraz modelom 3D i shaderom, które sprawiają, że świat „In Death” jest lepszy niż kiedykolwiek. Oświetlenie w czasie rzeczywistym, wolumetryczna mgła i realistyczne odbicia na nowych poziomach to obowiązkowy punkt programu rozwoju gry.

In Death: Unchained to według Forbes’a „Najlepsza gra łucznicza dostępna dla VR”. Z 55 aktualizacjami od czasu premiery (w tym: nowy tryb gry, sezony, turnieje, skórki do broni i ulepszenia graficzne), gra polskiego studia Superbright stała się obowiązkową pozycją w bibliotekach Oculus Quest.

In Death: Unchained jest dostępna w Oculus Store https://www.oculus.com/experiences/quest/2334376869949242

Gdzie znaleźć Superbright:
Facebook: https://www.facebook.com/SuperbrightVR/
Twitter: https://twitter.com/SuperbrightVR
Discord: https://discord.gg/idu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.