Wybierz Strona

AKTUALIZACJA SPIRAL MODE 28 PAŹDZIERNIKA NA WSZYSTKICH PLATFORMACH

Fani Synth Riders będą mieli nie lada gratkę, ponieważ w czwartek 28 października do gry zostanie wprowadzony zakręcony tryb „Spiral Mode”. Aktualizacja zadebiutuje wraz z nowym etapem i piosenką, a wszystko to dostępne za darmo dla graczy na Oculus Quest, PlayStation VR, Steam i Viveport.

Tryb spiralny to nowe urozmaicenie znanej już rozgrywki, w której pole gry obraca się wokół specjalnego, nowego, cylindrycznego schematu. Ściany i strzałki prowadzą gracza przez zakręty, podczas gdy on przechyla całe swoje ciało z boku na bok, aby podążać za grą. Nowy tryb ma na celu dostarczenie graczom zastrzyku adrenaliny, ponieważ odblokowuje trzy poziomy intensywności, z których każdy oferuje mocniejsze zakręty i wyzwania. Tryb „Spiral Mode” jest dostępny w każdym utworze i na każdym poziomie trudności, z większością modyfikatorów i we wszystkich obszarach — w tym w trybie Multiplayer.

Kluge Interactive świętuje nowe wydanie dodając darmową piosenkę „Go!” niesamowitego synthwave’owego duetu Dance With The Dead. Ta zabójcza mieszanka syntezatorów i gitary sprawi, że gracze będą gotowi wywrócić swój świat Synth Riders do góry nogami. Dzięki dodaniu „Go!” Synth Riders ma teraz do wyboru 55 darmowych utworów. Dodatkowe 30 utworów jest dostępnych jako DLC, w tym hity Muse, The Offspring i Caravan Palace. Niedługo na naszym portalu pojawi się recenzja wszystkich DLC, wraz z małą niespodzianką.

„Jestem podekscytowany, że mogę jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenia naszych graczy dzięki dodatkowi, który nie jest podobny do niczego, co widzieliśmy wcześniej w grach rytmicznych VR! Osobiście uwielbiam grać w Spiral Mode, ponieważ ta mechanika daje mi poczucie wyzwania, które tak bardzo przypomina mi jazdę na łyżwach — jedno z moich ulubionych hobby! Mam nadzieję, że Spiral Mode znajdzie wielu fanów wśród graczy Synth Riders.” – Abraham Aguero Benzecri, Dyrektor Kreatywny Kluge

„Spiral Mode” kontynuuje długą tradycję regularnych, darmowych aktualizacji od zespołu deweloperskiego, które ekscytują graczy i dają im nowe, świeże sposoby na cieszenie się grą. Od czasu swojej premiery na Steam ponad trzy lata temu, Synth Riders potroił liczbę dostępnych utworów, wprowadził tryb 360° i uruchomił 10-osobowy Multiplayer z Power-Ups.

Nowy tryb „Spiral Mode”, nowy etap i piosenka Dance With The Dead pojawią się 28 października jako darmowa aktualizacja dla wszystkich graczy Synth Riders na Oculus Quest, PlayStation VR, Steam i Viveport.

Możecie śledzić Synth Riders na Twitterze, Facebooku i Instagramie, a także dołączyć do społeczności Discord, aby dowiedzieć się więcej o nowościach i wydarzeniach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.