Wybierz Strona

ZAPOWIEDŹ GRY PC VR

Kilka miesięcy temu studio Cosmos zapowiedziało nową grę –  Into The Darkness. Wietnamski zespół deweloperski cały czas pracuje nad dostarczeniem najlepszej przygodowej gry akcji VR, która w znacznym stopniu opiera się na zaawansowanej fizyce.

SERIA NAGRAŃ WIDEO PRZEDSTAWI GRĘ

Studio gotowe jest rozpocząć publikację serii zwiastunów, które pozwolą graczom lepiej poznać świat Into The Darkness. Twócy zaprezentują broń, fizykę, przeciwników oraz świat gry. Już dziś udostępniamy pierwsze z kilku nagrań. W nowym materiale wideo przedstawiamy dwururukę, czyli broń, o którą prosiła społeczność zebrana na Discordzie gry.

IINTO DE DARKNESS – CO MUSISZ WIEDZIEĆ?

Into The Darkness to przygodowa gra akcji w VR, której podstawą jest rozbudowany system fizyki.

Niedaleka przyszłość. Ludzkość stara się osiągnąć nieśmiertelność poprzez przenoszenie świadomości do maszyn. Transhumanizm jest jednak niebezpieczną drogą, a źle przeprowadzony eksperyment może skończyć się tragedią. Jako agent Frank, zostajesz wysłany do jednej z placówek badawczych, z którą kontakt został przerwany, a poprzedni agenci wysłani na miejsce – nie wrócili. Przemierzaj placówkę badawczą, rozwiązuj zagadki oraz postaraj się przeżyć… a odkryjesz mroczny sekret stojący za eksperymentami.

INTERAKCJE

Gracze mogą bez problemów wchodzić w interakcję z przedmiotami czy otoczeniem. Gra jest tworzona specjalnie pod VR, obiekty mają swoją wagę i zachowują się zgodnie z zasadami fizyki.

MODEL WALKI

Rozbudowany system walki pozwala na wykorzystywanie przeróżnych obiektów jako potencjalnego uzbrojenia. Dzięki zaawansowanej fizyce świat gry staje się naszą bronią. Nawet zwykłe przedmioty takie jak np. klawiatura mogą pomóc nam w walce. Nie zabraknie również pistoletów, karabinów, sztyletów czy… mieczy.

CIAŁO BOHATERA

W grze widoczne jest całe ciało bohatera, które ponadto reaguje na otoczenie. Gra dzięki temu staje się bardziej realistyczna i wpływa na styl rozgrywki.

ZAGADKI

Placówka badawcza z Into The Darkness została odpowiednio zabezpieczona przed niespodziewanymi gośćmi. Aby dostać się w głąb obiektu, będziemy musieli rozwiązać kilka zagadek.

Podsumowanie

Tytuł:
 Into The Darkness
Deweloper: Cosmos Games
Wydawca: GameBoom VR, PlayWay
Steam: https://store.steampowered.com/app/1529530/Into_The_Darkness_VR/
Rok wydania: 2021
Discord: https://discord.gg/KwxNvTWdFR

Kompatybilne zestawy VR:

  • Oculus Rift
  • Oculus Rift S
  • Valve Index (wraz z funkcją śledzenia palców)
  • Windows Mixed Reality
  • HTC Vive
  • HTC Vive Cosmos

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO SPRAWDZENIA POZOSTAŁYCH GIER STUDIA:

Zostań prawdziwym włamywaczem w VR! Poczuj dreszczyk emocji dokonując rabunków za dnia
i w nocy. Używaj wytrychów
i zaawansowanych narzędzi hackerskich. Ukrywaj się przed policją albo rób szybki wjazd i ucieknij w siną dal samochodem.

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników
do przyrządzenia czegoś niesamowitego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.