Wybierz Strona

ULTIMECHS

Zapowiedź kolejnego sportu przyszłości od Resolution Games

Studio stojące za takimi hitowymi grami VR, jak Demeo, Cook-Out: A Sandwich Tale i Blaston, ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące jednego z kolejnych tytułów. Planowana na 2022 rok premiera na wiodących platformach VR, sportowa gra przyszłości, Ultimechs, da graczom kontrolę nad zmechanizowanymi sportowcami, którzy będą rywalizować o zwycięstwo na arenie.

Z Ultimechs stworzyliśmy zupełnie nową mechanikę rozgrywki, która może istnieć tylko we wciągającym świecie VR – powiedział Tommy Palm, dyrektor generalny Resolution Games. – Jasne, że każdy może kopnąć piłkę tak, aby znalazła się w siatce, ale tylko w świecie Ultimechs Ty i twój mech możecie ją wbić, wystrzeliwując rakietową pięść i kontrolując jej trajektorię, gdy za nią podążacie. To oczywiście tylko zarys Ultimechs. Naprawdę rozszerzyliśmy granice tego, co można zrobić w VR w tej grze i nie możemy się doczekać, aby podzielić się większą ilością szczegółów.

W zwiastunie potencjalni sportowcy ścierają się ze sportem przyszłości – główną rol odgrywają w nim dynamika i precyzja – jeśli nie będziesz wystarczająco szybki lub brakuje Ci celności, które są potrzebne do pokonania przeciwników, jesteś skończony. Więcej informacji na temat gry zostanie ujawnionych w nadchodzących miesiącach.

Resolution Games stało się synonimem wieloosobowych doświadczeń VR w ostatnich latach, oferując katalog gier, które utrzymują graczy w kontakcie zarówno w rywalizacji, jak i współpracy, w tym rozwijający się fantastyczny świat Demeo. Ultimechs to drugi sport przyszłości od Resolution Games, po sukcesie pojedynków w grze Blaston.

Aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco z najnowszymi informacjami o Ultimechs, odwiedź stronę Ultimechs i śledź grę na Twitterze i Facebooku.

O Resolution Games:

Resolution Games to studio gier prowadzone przez jedne z najlepszych umysłów w branży, wykuwające światowej klasy tytuły, które przenoszą graczy do najbogatszych możliwych światów VR i AR. Jako jedno z pierwszych studiów zajmujących się wyłącznie tworzeniem gier na te platformy, produkty Resolution Games plasują się w czołówce najlepiej ocenianych i najczęściej pobieranych gier w tej przestrzeni. Gry takie jak Bait!, Blaston, Demeo, Acron: Attack of the Squirrels!, Angry Birds VR: Isle of Pigs i Cook-Out: A Sandwich Tale ilustrują innowacyjne i wciągające sposoby, w jakie studio nieustannie przesuwa granice tego, co jest możliwe w wirtualnej rzeczywistości.

Założona w 2015 roku firma Resolution Games jest własnością prywatną i ma siedzibę w Sztokholmie, w Szwecji. Śledź firmę na stronie www.resolutiongames.com oraz na Twitterze i Instagramie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.