Wybierz Strona

Synth Riders zaprasza graczy do odkrywania świata „Underground” z pakietem muzycznym Lindsey Stirling. Pakiet ten oddaje ekspresyjny i energiczny styl gry Lindsey, dzięki czemu gracze będą mogli wznieść się w powietrze wraz z jej skrzypcami w pięciu utworach z całej jej kariery. Nowa kolekcja będzie dostępna od 14 kwietnia na platformach Meta Quest, Steam, PlayStation VR i Viveport i zawiera pięć płatnych utworów DLC oraz wyjątkowe doświadczenie wizualne dla „Underground”.

zobacz zwiastun pakietu utworów od Lindsey Stirling:

Lindsey Stirling to wszechstronnie utalentowana muzyk, autorka tekstów i tancerka, która łączy swoje charakterystyczne skrzypce z wieloma stylami muzycznymi. Pakiet podkreśla jej różnorodność i wszechstronność: czy to grając u boku potężnego wokalu Lzzy Hale w „Shatter Me”, odkrywając swoje celtyckie wpływy muzyczne w „First Light”, we współpracy z Raja Kumari w inspirowanym Bollywoodem „Mirage”, a nawet w inspirowanym synthwave’em „Shadows”, skrzypce Lindsey są Twoim przewodnikiem.

Synth Riders Experience dla utworu „Underground” jest silnie zainspirowane uderzającymi obrazami z własnego teledysku Lindsey do tego utworu, jednocześnie kontynuując eksplorację tematów zamknięcia i wolności, kluczowych inspiracji dla samego utworu. Synth Riders Experience jest w dużej mierze odtwarzalnym teledyskiem, którego ręcznie robione wizualizacje są idealnie dopasowane do muzyki, tworząc prawdziwie unikalny, wciągający sposób doświadczania muzyki.

Po raz pierwszy dla Kluge Interactive zespół Synth Riders współpracował z Lindsey Stirling na miejscu, aby stworzyć ten niesamowity zwiastun, z jej elektryzującym występem.

„Kiedy po raz pierwszy zagrałam w Underground w wersji Synth Riders, byłam bardzo podekscytowana i zaskoczona, że oprawa wizualna jest inspirowana moim teledyskiem. Gra jest naprawdę świetna i przez cały czas jej trwania miałam na twarzy szczery uśmiech. Co więcej, grając na poziomie zaawansowanym, zrobiłam sobie trening cardio. Myślę, że moi fani będą zachwyceni!”. – Lindsey Stirling

Pakiet muzyczny Lindsey Stirling zawiera pięć płatnych utworów DLC:

  • Underground + Experience
  • Shatter Me (feat. Lzzy Hale)
  • First Light
  • Mirage (feat. Raja Kumari)
  • Shadows

„Lindsey wnosi tak wyjątkową jakość do swoich występów, zarówno pod względem fizycznym, jak i muzycznym. Jest w niej lekkość i energia, które sprawiają, że tak świetnie pasuje do rozgrywki Synth Riders – rozgrywka naprawdę daje poczucie, że grasz na skrzypcach razem z nią!” – Abraham Aguero – dyrektor kreatywny Kluge Interactive

Dzięki dodatkowi „Lindsey Stirling Music Pack” ścieżka dźwiękowa Synth Riders zawiera teraz 55 darmowych utworów i 35 utworów DLC, wszystkie dostępne na różnych poziomach trudności i w różnych trybach gry. Posiadacze Meta Quest, którzy jeszcze nie grali w grę, mogą wypróbować ją za darmo w demie dostępnym w App Lab, zawierającym 5 utworów ze wszystkimi modyfikatorami.

Pakiet „Lindsey Stirling Music Pack” pojawi się 14 kwietnia na Meta Quest, Steam, PlayStation VR i Viveport. Wszystkie pięć utworów można kupić pojedynczo za 1,99$ lub razem w pakiecie za 7,99$ z 20% zniżką.

Śledźcie Synth Riders na Twitterze, Facebooku i Instagramie, a także dołączcie do ich społeczności Discord, aby dowiedzieć się więcej o nowościach i wydarzeniach.

Artykuł powstał przy współpracy ze studiem Kluge Interactive

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.