Wybierz Strona

Zapraszamy wszystkich do drugiego spotkania z cyklu AMA VR Polska, które odbędzie się w środę 19 stycznia na naszym discordzie. Początek spotkania planowany jest na godzinę 18. Gościem i jednocześnie odbiorcą pytań będzie Mateusz Bancewicz, CEO studia Gameboom VR.

Poprzednie spotkanie AMA VR Polska spotkało się z zaskakująco dużym zainteresowaniem, dlatego też nie zwalniamy tempa i z przyjemnością zapowiadamy kolejne wydarzenie, tym razem poświęcone najlepszej grze PC VR 2021 roku wg Steam Awards – Cooking Simulator VR.

Spotkania AMA VR Polska tym razem zaszczyci swoją obecnością polskie studio Gameboom VR, odpowiedzialne za takie porty gier, jak Thief Simulator VR i niedawno nagrodzone przez Steam Cooking Simulator VR. Reprezentantem studia będzie Mateusz Banczewicz — CEO studia Gameboom VR — który będzie czekał na Was i na Wasze pytania na discordzie VR Polska w specjalnie utworzonym kanale. Dołączyć może każdy i oczywiście nie zobowiązujemy wszystkich uczestników do zadawania pytań. Celem spotkania jest zdobycie, bądź co bądź, ekskluzywnej wiedzy i warto, aby jak najwięcej z Was na tym skorzystało.

Nazywam się Mateusz Bancewicz i prowadzę wrocławskie studio GameBoom VR od momentu jego powstania w 2019 roku. Z wykształcenia jestem fizykiem komputerowym i to właśnie na tych studiach miałem pierwszą styczność z programowaniem. W czasie studiów rozpocząłem równolegle rozwijanie umiejętności programistycznych stricte gamedevowych.

Zaraz po zakończeniu studiów, wraz z dwójką kolegów założyliśmy mały gamedevowy software house, który przerodził się później w GameBoom VR przy udziale PlayWaya. Aktualnie oprócz biznesowej strony pracy, staram się mieć wpływ kreatywny w każdym z naszych projektów i wspomagać nasze zespoły w każdy możliwy sposób.”

Do  kolejnych spotkań będziemy zapraszać ekspertów i/lub pasjonatów z dziedziny rozszerzonej rzeczywistości — deweloperzy, projektanci, marketingowcy, scenarzyści, podcasterzy, inżynierowie, nauczyciele i terapeuci — wszystkich ludzi, którzy mają jakikolwiek związek z AR/VR i mogą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Do pewnego momentu spotkania będą odbywać się na specjalnie przygotowanych kanałach tekstowych discorda VR Polska – z czasem jednak chcemy, aby format się rozwijał – wszystko zależy od Was!

Ps. Podczas każdego spotkania organizujemy konkursy z nagrodami – tym razem do wygrania będą gry Cooking Simulator VR – zachęcamy do wzięcia udziału!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.