Wybierz Strona

BLASTON

Podwyżka ceny przed kolejną dużą aktualizacją

Zespół pracujący przy grze Blaston opublikował film, który podkreśla szereg aktywności planowanych na 2022 rok. Deweloperzy z Resolution Games postanowili jeszcze przed kolejną aktualizacją zwiększyć dwukrotnie cenę gry, ze względu na zawartość dodaną od czasu premiery.

Następna aktualizacja, Blaston Reloaded, pojawi się w kwietniu i wprowadzi dodatki do broni, nowy sezonowy tryb gry, ulepszoną grafikę dla high-endowych urządzeń VR oraz zupełnie nowy typ broni, stworzony wynikiem pierwszej współpracy z innym studiem.

“Kładziemy dodatkowy nacisk na rozwój aspektu rywalizacji dla Blaston w 2022 roku, dając naszym graczom więcej okazji do zaprezentowania swoich talentów na turniejach i zawodach.”

Blaston na platformach Meta Quest i PC VR zwiększy swoją cenę z $9.99 do $19.99 w poniedziałek 17 stycznia, więc pozostało kilka dni, aby zakupić grę w oryginalnej cenie (wersja Steam jest teraz -20%). W poniższym filmie studio wyjaśnia, że ruch został dokonany ze względu na wiele aktualizacji, jakie Blaston otrzymał od premiery (Q4 2020), w tym nowe tryby, funkcje społeczne VR i turnieje organizowane przez użytkowników.

Blaston dołącza do rosnącej liczby gier VR, które podniosły swoją cenę bazową po miesiącach darmowych aktualizacji. Cloudhead Games zaczęło pobierać większe opłaty za swoją rytmiczną strzelankę Pistol Whip w połowie 2021 roku, a Space Pirate Trainer również podniósł swoją cenę bazową po dodaniu lokalnego trybu multiplayer w aktualizacji DX.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.