Wybierz Strona

CYBRIX

Wsparcie passthrough zmieni Twój salon w futurystyczną arenę

Holonautic, studio odpowiedzialne za Hand Physics Lab, wydało aktualizację dla gry Cybrix, która zawiera wsparcie dla trybu passthrough. Dzięki temu każde pomieszczenie może stać się wyjątkową areną do squasha — oczywiście, jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca, aby się swobodnie po niej poruszać.

Cybrix jest dostępny za pośrednictwem App Lab w cenie 9,99 $ i już na pierwszy rzut oka przypomina takie gry, jak Arkanoid, Breakout czy VRowy Racket NX. Na czym polega gra? Znajdujemy się w futurystycznym korcie do squasha, a naszym zadaniem jest odbijanie piłek w celu zbicia kolumn cegiełek. Jak to bywa w tego rodzaju grach, możemy korzystać z power upów, takich jak lasery lub multi-piłki, aby szybciej oczyszczać zbliżające się rzędy.

Najnowsza aktualizacja gry dodaje obsługę passthrough dla trybu nieskończonego, pozwalając umieścić arenę we własnym otoczeniu. Mimo tego, że arena jest jednak pokaźnych rozmiarów, to granie w takim połączonym środowisku da nam poczucie komfortu, bez obawy o przekroczenie granicy w chwilach nieuwagi.

W przypadku takich gier, jak Blaston, czy Cubism, pomysł na wprowadzenie wsparcia dla passthrough sprawdza się niesamowicie. Czy tak samo jest z Cybrix? W prezentowanym tweecie od Holonautic możecie zobaczyć materiał filmowy prezentujący nową funkcję.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.