Wybierz Strona

NOCK

Nowy sport w VR na horyzoncie

Nock to nowy rodzaj sportu VR w drodze na headsety Meta Quest, który wygląda jak Rocket League, ale z łukami i awatarami całego ciała zamiast samochodów.

Nadchodząca gra pochodzi od firmy Normal VR zajmującej się zestawem narzędzi do gry wieloosobowej i już to sprawia, że jest to tytuł, który wzbudza zainteresowanie. Wspomniani deweloperzy tworzą multiplayer software development kit dla Unity, który, jak donoszą inni twórcy gier VR, znacznie pomógł im w dodaniu tej funkcji do ich pracy.

Co więcej Normal VR stworzyło już innowacyjny i zabawny multiplayerowy tytuł Quest o nazwie Half+Half. Gra ta zawiera kolekcję aktywności, takich jak zabawa w chowanego. Wybory projektowe mogą sprawić, że Half+Half będzie lepszym wprowadzeniem do społecznościowych gier VR dla początkujących użytkowników niż bardziej znane platformy, takie jak Rec Room.

Nock oprócz tego, że wygląda jak niesamowicie zabawne połączenie łucznictwa i Rocket League, prawdopodobnie posłuży również jako wizytówka nowej wersji narzędzi do gry wieloosobowej o nazwie Normcore. Nie znamy daty premier ani pozostałych szczegółów dotyczących nowych produkcji studia Normal VR – będziemy mieli ich na oku, aby donieść Wam, jak pojawią się jakieś konkretne informacje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.