Wybierz Strona

Gossip, Muse, Rob Zombie i Slayer wystąpią w nowym Unplugged ‚Riff Pack’ 14 kwietnia.

Vertigo Games, specjalizująca się w VR firma wydawnicza i deweloperska należąca do globalnej grupy Koch Media Group, oraz Anotherway, studio deweloperskie VR z korzeniami w Microsoft Hololens i Activision, wprowadzają 14 kwietnia na rynek pierwszy „Riff Pack” do swojej popularnej gry muzycznej VR Unplugged. Pakiet do pobrania zawiera utwory takich wykonawców, jak Gossip, Muse, Rob Zombie i Slayer i będzie dostępny na Meta Quest i PC VR (tylko headsety kompatybilne z kontrolerem Valve Index). Riff Pack jest pierwszą realizacją planu Vertigo Games i Anotherway na rozszerzenie biblioteki muzycznej gry Unplugged.

Dzięki zastosowaniu technologii śledzenia ruchów dłoni Unplugged oferuje wciągającą grę na wirtualnej gitarze do utworów rockowych znanych na całym świecie. Dzięki prawdziwym markom gitar i wzmacniaczy, doświadczonemu zespołowi rockowemu stojącemu za grą oraz solidnej setliście ponad 20 utworów, gra Unplugged daje autentyczne i porywające poczucie prawdziwej gwiazdy rocka. Gra otrzymała nagrody „Gra Roku 2021”, „Najlepsza gra Quest Hand-tracking” oraz „Najbardziej innowacyjny projekt” przyznawane przez Upload VR. Rozszerzenie biblioteki muzycznej o Riff Pack było logicznym kolejnym krokiem w kontynuacji trasy Unplugged.

Pakiet Riffów zawiera następujące utwory:

Gossip – Standing in the Way of Control
Muse – Won’t stand down
Rob Zombie – Crow Killer Blues
Slayer – South of Heaven

Wydana przez Vertigo Games i opracowana przez Anotherway gra Unplugged jest dostępna na Meta Quest i PC VR* w cenie 24,99 $. Pakiet Riff Pack pojawi się 14 kwietnia na obu platformach w cenie 5,99 $. Więcej informacji o Unplugged można znaleźć na Facebooku, Twitterze i Instagramie, a także zapisać się do newslettera pod adresem unplugged-vr.com.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vertigo Games

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.