Remigiusz "Remlas" Laskowski

CEO VR Polska

Koordynator całego projektu – Portalu, YouTube, Facebooka i Forum.

remlas@vrpolska.eu
+48 517 160 543

Maciej Szarek

Redaktor naczelny

Koordynator działań redakcji na portalu. Moderator forum.vrpolska.eu

maciej@vrpolska.eu

Adam Cegielski

Redaktor, Specjalista VR/AR/MR/XR

adam.vrv@vrpolska.eu

Michał "Mich22ize" Brzeżański

Doświadczony Montażysta, Redaktor

mich22ize@vrpolska.eu

Damian Karczewski

Redaktor, Specjalista VR Dev

damian.vrv@vrpolska.eu

Daniel Grabowicz

Redaktor działu Gear VR

daniel@vrpolska.eu

Marcin Hudecki

Grafik, Social Media Manager

marcin@vrpolska.eu

Robert Cymbalak

Redaktor działu PlayStation VR

robert@vrpolska.eu

Łukasz Macioł

Redaktor działu Mobile VR

lukasz@vrpolska.eu

Pascal "Codor" Ehrlich

Początkujący Montażysta

pascal@vrpolska.eu

Przemek Suchowiejko

Redaktor działu Gear VR

przemek@vrpolska.eu

Byli członkowie redakcji

Natalia Nowacka

Redaktor VR

Krzysztof Kitowski

Redaktor działu Android VR

Filip Wieczorek

Redaktor VR

Jacek "JackQuack" Kułakowski

Founder

Pasjonat VR i inicjator portalu. Jego głównym obszarem działania był kanał na YouTube. Obecnie nie wykonuje żadnej funkcji.

Marek "MekazU" Krzyżowski

Moderator Grupy Facebook