Wybierz Strona

Lust for Darkness VR

Premiera erotycznego horroru już 26 października

Już 26 października na platformie Steam VR zadebiutuje Lust for Darkness VR.
To najnowsza odsłona cenionego przez graczy tytułu, inspirowanego dziełami H. P. Lovecraft’ a i Zdzisława Beksińskiego. Za przeniesienie gry do świata wirtualnej rzeczywistości odpowiada Iron VR. Twórcą erotycznego horroru psychologicznego, w podstawowej wersji na PC, jest notowane na NewConnect studio Movie Games.

Za kilkanaście dni na rynek trafi kolejny projekt wykonany przez zespół Iron VR.
Tym razem będzie to projekt zrealizowany przy współpracy ze studiem Movie Games.
Ich autorską grę Lust for Darkness osadzamy w świecie wirtualnej rzeczywistości, który zdobywa coraz większą popularność graczy– mówi Karolina Koszuta, prezes zarządu Iron VR. – Nowa odsłona tytułu, w wersji na Steam VR, pozwoli graczom doświadczyć czegoś wyjątkowego. Użytkownicy, w niezwykle realistyczny sposób, przeniosą się do świata przesiąkniętego erotyzmem i okultyzmem.
Zapewni to całkiem nowe doznania audiowizualne – dodaje.

Iron VR prezentuje najnowszy trailer gry (18+):

– To zawsze bardzo ekscytujące, gdy gra z jednej z flagowych serii pojawia się w nowym medium. Lust for Darkness – gra inspirowana Beksińskim, Gigerem, Lovecraftem i Barkerem – jest bardzo plastyczna, więc w VR zyska dodatkowej głębi. A do tego wszyscy wiemy, że gry grozy idealnie wpasowują się w wirtualną rzeczywistość – komentuje Piotr Gnyp, CMO w Movie Games.

Cena gry została ustalona na 19,99 USD.

Lust for Darkness w wersji na PC zadebiutowała w czerwcu 2018 roku, wersja na Nintendo Switch pojawiła się na rynku w lipcu 2019 roku, a na PS4 w październiku 2020 roku.

O Iron VR:

Iron VR, jest spółką zależną Carbon Studio, która tworzy unikalne i ambitne gry VR. Dzięki temu studio zachowuje elastyczność w dynamicznym świecie technologii wirtualnej rzeczywistości. W przyjętej strategii spółka planuje debiut na rynku NewConnect.

Jednym z akcjonariuszy spółki jest Carbon Studio, które posiada 43,9 proc. akcji Iron VR, a udział w głosach na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy wynosi 61 proc. W skład akcjonariatu spółki wchodzi także notowane na NewConnect Movie Games, które posiada 10 proc. akcji spółki.

Iron VR chce zadebiutować na rynku NewConnect.

Komunikat prasowy opublikowany za uprzejmością Inner Value oraz Iron VR

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.