Wybierz Strona

VRÓWKA #8

Meta Gaming Showcase / Assasin's Creed / Yupitergrad 2 / Pico Neo 3 Link

W ósmym odcinku VRÓWKI kilka słów u tegorocznej edycji Meta Quest Gaming Showcase, a także nowe interakcje awatarów w VRChat, zapowiedź Assasin’s Creed, Yupitergrad 2, Pico Neo 3 Link i jeszcze więcej – nie możesz tego przegapić!

Po więcej informacji ze świata VR odsyłamy na facebookowy profil VReporter, gdzie twórca serwisu Mateusz średnio dwa razy w tygodniu zaspokaja naszą ciekawość – oczywiście zanim przejdziecie do lektury kliknijcie ikonkę z kciukiem w górę, aby od tej pory mieć pewność, że dotrą do Was jego starania.

Warto również odwiedzić kanał yt Arka z Projekt VR, na którym to znajdziecie masę interesujących materiałów na temat wielu gier VR – tych małych, jak i największych i najlepszych na rynku. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli klikniecie w jego guzik „subskrybuj” – Jak na razie motywacja Arkowi nie spada, ale z pewnością z Wami będzie mu raźniej!

Standardowo również zapraszamy do śledzenia kolejnych odcinków MKwadrat Podcast,  w którym odnajdą coś dla siebie zarówno płaskoekranowcy, jak i pasjonaci wirtualnej rzeczywistości. W kolejnym, już 131szym odcinku MKwadrat gościem będzie współtwórca VRÓWKI i innych materiałów publikowanych na łamach VR Polska, a przede wszystkim prowadzący blog Pchla Buda – zapraszamy na debiut Damiana w Podcaście i zarazem na kolejną porcję informacji serwowaną przez Simplexa!

A jeśli chcecie odwiedzić Damiana (choć nie wiem, dlaczego jeszcze tego nie zrobiliście), to odsyłamy na jego profil fb Pchla Buda, gdzie co jakiś czas pojawiają się świetne teksty na temat gier, filmów i innych wytworów popkultury. Z pewnością nie pogniewa się za wyrazy uznania w postaci nowych obserwujących i łapek w górę. Do dzieła!

A co w ósmym odcinku VRÓWKI?

Jak zawsze technologie, wydarzenia, premiery gier i aplikacji, zapowiedzi, a także plotki i baity – wszystko to w skondensowanej formie (w miarę) regularnie na naszym kanale.

Zapraszamy do komentowania zarówno newsów, jak i samej formy przekazu – na razie eksperymentujemy i liczymy na to, że dzięki Wam i Waszym opiniom dostosujemy VRówkę tak, abyście mieli jej najlepszy odbiór.

Głosem, tekstem i montażem świadczył Damian Perka Pchla Buda. Oczywiście nie zabrakło też wsparcia ze strony reszty ekipy i przyjaciół VR Polska – dziękujemy !!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.