Wybierz Strona

UNPLUGGED

VERTIGO GAMES OGŁASZA PEŁNĄ LISTĘ PIOSENEK

Oto pełna lista utworów, które będą dostępne w uznanej przez krytyków, VRowej grze muzycznej Unplugged, która pojawi się na Oculus Quest już 21 października, a później w tym roku – na PC VR* na Steamie (*wymagane zestawy kompatybilne z Valve Index Controller). W zeszłym tygodniu, gdy niektórzy mogli już zapoznać się z grą, otrzymała ona znakomite opinie i nie możemy się doczekać, aż trafi ona w ręce graczy!

Gra zdecydowanie nawiązuje do klimatów klasycznych gier rytmicznych opartych na instrumentach, takich jak Rock Band czy Guitar Hero. Projektant tej drugiej, Marcus Henderson, został nawet zaproszony do pracy nad projektem. Studio zatrudnia również gitarzystę Steel Panther, Russa „Satchel” Parrisha, który będzie mentorem w grze i poprowadzi graczy przez kolejne zadania.

Gracze będą mogli dać czadu przy różnorodnych utworach, od światowej sławy zespołów rockowych po niezależne perełki. Zobacz pełną listę piosenek tutaj:

DODAJ UNPLUGGED DO LISTY ŻYCZEŃ:

Dodatkowo, ogłoszeniu towarzyszy nowy zwiastun, pokazujący odrobinę rozgrywki z trzema utworami:

– Ozzy Osbourne – Flying High Again
– The Offspring – The Kids Aren’t alright
– Weezer – Say it Ain’t So

O grze Unplugged


Graj na gitarze w powietrzu i napisz historię rocka dzięki VRowi! W Unplugged możesz dać czadu przy największych rockowych utworach, używając tylko rąk, bez żadnych dodatkowych kontrolerów ani dodatkowych urządzeń. Gotów na zostanie legendą rocka?!

Wskocz na scenę w Unplugged i szalej przy największych i najpopularniejszych utworach znanych na całym świecie zespołów rockowych, takich jak The Offspring, Weezer, czy Ozzy Osbourne. Załóż gogle VR i użyj technologii śledzenia rąk, aby grać na żywo na gitarze w powietrzu na scenie przed podekscytowanym tłumem. Wybierz spośród szerokiej gamy wirtualnych gitar i wzmacniaczy, aby przeżyć niesamowitą rockową podróż. Ułóż palce odpowiednio do akordów, uderzaj struny w odpowiednim momencie i zostań legendą. Z miłości do rocka!

CECHY GRY

  • Zostań legendą rocka: Wykonuj swoje ulubione rockowe piosenki na scenie na żywo
  • Zawładnij sceną: Zaangażuj publiczność w rockowy występ swojego życia
  • Buduj swoją karierę: odblokowuj nowe piosenki i lokale, zdobywaj gitary i nie tylko
  • Droga do sławy: Rywalizuj z innymi, aby zostać supergwiazdą na pierwszym miejscu w rankingu
  • Trzy sposoby na zabawę: Zacznij w trybie łatwym, graj w trybie normalnym, lub trudnym
  • Wybierz się w rockową podróż: poznaj 5 dekad słynnych rockowych piosenek, gitar, wzmacniaczy i nie tylko

Vertigo Games to wieloplatformowy wydawca i deweloper gier VR z biurami w Rotterdamie (Holandia) i Los Angeles (Kalifornia). Dzięki zespołom zajmującym się rozwojem, publikacją i dystrybucją LBE (location-based entertainment), firma oferuje rosnące portfolio wysokiej jakości gier VR, które zapewniają nowatorskie, potężne i w pełni funkcjonalne wrażenia z rozgrywki zarówno w domu, jak i poza nim za pośrednictwem przodującego dostawcy treści LBE i platformy zarządzania SpringboardVR.

Obecne gry obejmują wiecznie żywą markę Vertigo Studios — Arizona Sunshine, uznane przez krytyków tytuły VR, takie jak A Fisherman’s Tale oraz ekskluzywne dla LBE doświadczenia VR, takie jak Ghost Patrol VR, czy symulacja z przymrużeniem oka Traffic Jams. W 2021 roku Vertigo Games planuje wydać pięć nowych tytułów, w tym kolejną grę VR z gatunku FPS After the Fall oraz Unplugged. Vertigo Games jest spółką należącą do Koch Media Group.

Anotherway to nowo powstałe studio deweloperskie VR, założone w 2020 roku przez Ricardo Acostę i Julię Casal. Przez wiele lat Ricardo i Julia pracowali jako deweloperzy dla największych klientów i agencji, takich jak Microsoft Hololens i Activision. Podczas gdy te środowiska były idealne do nauki i rozwoju umiejętności, oboje zawsze czuli potrzebę zbudowania czegoś własnego, na własnych warunkach, z dala od korporacyjnej siatki.

Podczas lockdownu zaczęli pracować nad swoim własnym projektem „Unplugged”, który wydawał się naprawdę interesujący dla społeczności VR. Zdając sobie sprawę z potencjału, jaki drzemie w Unplugged, Ricardo i Julia postanowili zerwać korporacyjne łańcuchy i ruszyć za swoimi ambitnymi marzeniami. W ten sposób narodziło się Anotherway.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.