Wybierz Strona

SYNTH RIDERS [META QUEST]

RABAT -25% I DRUGA GRA GRATIS

Macie wyjątkową okazję, aby przetestować prawdopodobnie najlepszą grę sportowo-muzyczną na platformie Meta Quest. Zostało jeszcze 5 dni, aby zakupić Synth Riders w promocyjnej cenie -25% (ok. 74 zł). Co więcej, jeśli kupicie jedną grę, możecie otrzymać drugą zupełnie za darmo i obdarować nią kogoś, z kim będziecie mogli zmierzyć się na muzycznej arenie.

Nie tylko w walentynki Kluge Interactive rozdaje prezenty. Promocja “Kup jedną, dostaniesz drugą za darmo” obowiązuje do poniedziałku 21 lutego. Dzięki niej możecie wskoczyć do gry i cieszyć się swoimi ulubionymi utworami w trybie wieloosobowym. Wszystko, co trzeba zrobić, to wysłać maila na adres giveaway@klugeinteractive.com z dowodem zakupy w okresie obowiązywania oferty.

W komplecie do zniżki i bonusu twórcy Synth Riders udostępniają wszystkim graczom kawałki PRIZM „You Know That You Love Me” i „L.O.V.E.”, które są dostępne jako część gry podstawowej!

Odkryjecie również kilka fantastycznych tematycznych wyzwań w grze! Wyzwania znajdziecie w Tryb Solo > Prawy Panel > Nad tablicą liderów > Najbardziej na górze po prawej stronie zakładka „Wyzwania”. Są to utwory z ustalonym poziomem trudności i modyfikatorami, które aż się proszą, aby w nie zagrać po naciśnięciu przycisku!

Posłuchaj PRIZM i biblioteki muzycznej Synth Riders (w tym DLC) na Spotify.

Czym jest Synth Riders?

Synth Riders to gra rytmiczna VR, która rozgrywa się w 13 światach inspirowanych retro-przyszłością, z których każdy ma swój własny artystyczny charakter. W grze dostępnych jest 55 darmowych, licencjonowanych utworów oraz 30 utworów dostępnych jako Music Packs, w tym Muse, The Offspring, Caravan Palace i wiele innych. Dajcie ponieść się muzyce, łapcie nuty, podążajcie po wyznaczonych szynach i omijajcie przeszkody w unikalnym połączeniu tańca freestyle i przyjemnego treningu fitness, który pozwoli Wam spalić kalorie, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić.

Gra oferuje tryb gry w pojedynkę, lokalny tryb Party z Synth Riders OST zawierającym 55 utworów, międzyplatformowy tryb wieloosobowy, a także tryby specjalne – Spin i Spiral Mode. Co więcej, twórcy zaimplementowali możliwość korzystania z wielu modyfikatorów, abyśmy jeszcze bardziej przetestowali swoją sprawność i spersonalizowali swoją rozgrywkę.

Synth Riders w wyjątkowej promocji możesz znaleźć w sklepie Meta Quest, a standardowo gra jest również dostępna na platformach Steam VR, Viveport i Playstation VR – w oczekiwaniu jest również premiera na Pico Neo 3.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.