Wybierz Strona

Demo Marvel’s Iron Man VR i okazje PSVR z okazji DAYS of PLAY

Demo Marvel’s Iron Man VR i okazje PSVR z okazji DAYS of PLAY

Pojawiło się demo Marvel’s Iron Man VR, które jest już dostępe do pobrania za pośrednictwem PlayStation Store.

Darmowa wersja demonstracyjna gry zawierać będzie między innymi samouczek „Malibu”, który pozwoli użytkownikom zapoznać się z mechaniką gry. Dodatkowo gracze zobaczą krajobraz otaczający dom Tony’ego Starka i nauczą się latania i strzelania przy użyciu zbroi Iron Mana. Odblokowane zostaną również dwie misje opcjonalne: Fight Challenge i Advanced Combat Challenge. Demo można pobrać z PlayStation Store już teraz.

Marvel’s Iron Man VR – informacje

Najnowsze dzieło studia Camouflaj zabiera graczy do czasów, gdzie Tony Stark skończył już z produkowaniem broni i postanowił wykorzystać technologię do walki ze złem jako Iron-Man. Po kilku latach kariery jako znany na całym świecie super bohater Tony pada ofiarą tajemniczego Ducha, hakerki i aktywistki występującej przeciw korporacjom, która wykorzystuje starą broń produkcji Stark Industries. Starając się obalić jego imperium, Duch atakuje siedziby korporacji Starka rozsiane po całym świecie, sprawiając, że sytuacja jest coraz bardziej krytyczna, a końcowe starcie jest nieuniknione.

Za pomocą dwóch kontrolerów ruchu PlayStation Move[1], gracze mogą poczuć moc repulsorów odrzutowych i wzbić się w przestworza, by zrobić użytek z legendarnych rodzajów broni Iron Mana. Każdy będzie mógł rozwijać sprzęt Tony’ego Starka, dostosowywać  do swoich potrzeb pancerz Iron Mana i zdobywać niesamowite zdolności. To wszystko będzie potrzebne, by stawić czoła jednemu z największych przeciwników Iron-Mana w emocjonujących starciach o najwyższą stawkę.

Promocje na PSVR z okazji Days of Play.

Dodatkowo z okazji Days of Play w PlayStation Store u wybranych partnerów handlowych wystartuje już 25 maja i potrwa do 7 czerwca specjalna promocja na zestawy PlayStation VR: PS VR Mega Pack: już od 999,99 zł PS VR Starter Pack: już od 899,99 zł.

Źródło: informacja prasowa.

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.