Wybierz Strona

Warhammer 40K: Battle Sister

8 marca premiera na Steam VR

Battle Sister, pierwszoosobowa strzelanka Warhammer 40K VR firmy Pixel Toys, pojawi się wkrótce na SteamVR. Gra pojawiła się ostatnio na liście Steam z datą wydania 8 marca. Tytuł można już ogrywać na Oculus Rift i Quest, a zapowiadana premiera PC VR oznacza pierwsze pojawienie się gry na headsetach innych niż należących do Mety.

Battle Sister jest tworzona przez Pixel Toys, wielokrotnie nagradzaną firmę, która stoi za hitowymi grami Warhammer 40,000: Freeblade i Warhammer Age of Sigmar: Realm War. Pixel Toys pasjonuje się światem Warhammera i ma na swoim koncie wiele sukcesów w powoływaniu go do życia.

Jak sama nazwa wskazuje, gra skupia się na frakcji Battle Sister z uniwersum 40K. Gracz wciela się w doświadczonego wojownika, który przemierza galaktykę w kampanii dla jednego gracza, korzystając z kultowej broni Warhammera – Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji 12 niesamowitych i potężnych broni, w tym miecze łańcuchowe, pistolety plazmowe, boltguny, miotacze ognia i granaty.

Od czasu premiery na platformie Quest, Battle Sister doczekało się kilku aktualizacji dodających nowe tryby. Wśród nich znalazł się tryb kooperacji w hordzie, który pozwoli ci połączyć siły z innymi graczami i wspólnie walczyć z siłami Chaosu. Tryb ten pojawi się również w wersji dla SteamVR.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.