Wybierz Strona

SYNTH RIDERS

Darmowy weekend na Steamie

Fani aktywnych gier VR będą mieli nie lada gratkę w ten weekend, ponieważ gra Synth Riders jest dostępna za darmo dla wszystkich na Steam. Pełna wersja gry jest dostępna do pobrania i grania za darmo od dziś do niedzieli wieczór, co sprawia, że jest to idealny czas, aby włożyć buty do tańca, przyprowadzić przyjaciół i sprawdzić ten popularny tytuł.

Synth Riders to wielokrotnie nagradzana gra rytmiczna od Kluge Interactive, łącząca akcję i taniec w naszym zdaniem najbardziej wciągające doświadczenie muzyczne VR, które aktywuje całe ciało — idealny sposób na ponowne poruszenie się po świątecznej przerwie!

Wydarzenie Free Weekend daje nieograniczony dostęp do pełnej wersji gry na Steam, w tym 56 licencjonowanych utworów, obsługę własnych utworów i międzyplatformowy multiplayer dla maksymalnie 10 osób. Gracze mają możliwość eksperymentowania z wieloma zmieniającymi rozgrywkę modyfikatorami, w tym z niedawno wprowadzonym, zaginającym umysł trybem Spiral.

Mimo że ten darmowy weekend jest dostępny tylko na Steam, gracze Oculus Quest mogą wypróbować grę za darmo w każdej chwili, dzięki hojnemu demo Synth Riders dostępnym w AppLab.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy powitać wszystkich graczy ciekawych Synth Riders, którzy jeszcze nie mieli okazji w nią zagrać. W VR możliwość wypróbowania gry na sobie jest kluczowa i oferuje zupełnie inne doświadczenie niż oglądanie trailera lub zrzutów ekranu. Mamy nadzieję, że wszyscy będą naprawdę zadowoleni z gry w Synth Riders i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć was wszystkich w Multiplayer!”
Abraham Aguero Benzecri — Dyrektor Kreatywny w Kluge Interactive

W Synth Riders można grać za darmo na Steam od czwartku 20 stycznia (godzina 19:00 czasu polskiego) do niedzieli 23 stycznia. Gra obsługuje wszystkie headsety SteamVR, w tym Meta Quest poprzez Link lub Virtual Desktop. Gracze mogą zaoszczędzić 45%, korzystając z ograniczonej czasowo zniżki, aby móc kontynuować jazdę po zakończeniu Darmowego Weekendu.

Wszystkich zainteresowanych kolejnymi nowościami i promocjami od Synth Riders zapraszamy do zapisania się do Newslettera oraz dołączenia do oficjalnych społeczności na Discordzie i Facebooku. Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi materiałami dotyczącymi Kluge Interactive i ich produkcji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.