Wybierz Strona

Czerwcowe premiery na PlayStation VR!

Czerwcowe premiery na PlayStation VR!

Wśród premierowych tytułów każdy znajdzie coś dla siebie.  Dla fanów bijatyki Mini-Mech Mayhem, dla wszystkich którzy lubią bujać się wśród wieżowców Spider-Man Far From Home VR, a miłośnicy planszówek, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w Catan VR. Oprócz tego wirtualne wakacje z Vacation Simulator, a także Luna, czyli interaktywna baśń o tym jak uczyć się na  błędach.  Dodatkową gratką dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus jest również bezpłatna możliwość przetestowania gry Firewall: Zero Hour, w dniach 27.06 – 1.07.

Mini-Mech Mayhem

Mini-Mech Mayhem to gra z funkcją multiplayer dla maksymalnie czterech uczestników, z łatwą do opanowania warstwą strategiczną, głębią mechaniki i niezwykle czarującym humorem. Zadaniem graczy jest dołączenie do swojego Mecha i zaplanowanie bezbłędnej strategii. Duża dawka emocji gwarantowana!

Spider-Man Far From Home VR

Najnowsza odsłona popularnego człowieka-pająka to ekscytująca podróż po ulubionych wieżowcach Nowego Jorku. Zapierająca dech w piersiach wirtualna rzeczywistość, która nawiązuje do najnowszego filmu, pozwala na wdrapywanie się i skakanie z najwyższych wież na Manhattanie. Każdy z graczy musi jednak uważać, ponieważ na każdym kroku czają się wrogowie. Propozycja obowiązkowa, dla wszystkich fanów Spider-Mana i wirtualnej rzeczywistości.

Gra dostępna do bezpłatnego pobrania tutaj.

Catan VR

Oparta na kultowej planszówce gra, przy użyciu gogli VR wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. Pozwala toczyć pojedynki z użytkownikami z całego świata, a także najbliższymi znajomymi. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów, aby zobaczyć jak wyspa Catan budzi się do życia w wirtualnej rzeczywistości.

Luna

Opracowana przez studio Funomena gra pozwala na rozwiązywanie gwiezdnych łamigłówek i tworzenie miniaturowych, muzycznych światów. Głównym zadaniem graczy jest pomoc w scaleniu fragmentów księżyca, tak aby główny bohater odnalazł drogę do domu.

Vacation Simulator

Propozycja dla osób, które nie przepadają za dalekimi podróżami i piaskiem wpadającym na ręcznik. Najnowszy symulator VR pozwoli wszystkim graczom zanurzyć się w przejrzystym morzu i promieniach wirtualnego słońca, bez ryzyka poparzenia.

Firewall: Zero Hour

W dniach 27.06 – 1.07 Subskrybenci PlayStation Plus będą mogli przetestować bezpłatnie Firewall: Zero Hour.

Źródło informacja prasowa.

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.