Wybierz Strona

Jak oceniamy produkty w recenzjach?

Jak oceniamy produkty w recenzjach?
Jak oceniamy produkty w recenzjach?

Witaj! Poza newsami ze świata wirtualnej rzeczywistości, forum dyskusyjnym i poradnikami… znajdziesz na portalu również dodawane na bieżąco recenzje i testy różnej maści sprzętu związanego lub możliwego do użycia z technologią VR. Aby ujednolicić testy i zachować jasny klarowny system oceny postanowiliśmy poza samą recenzją i opisem własnych wrażeń zamieszczać ocenę wyrażaną w 5 stopniowej skali. Jest to o tyle rozsądne, iż pozwala nam oceniać gogle wg. prostych miar a nie własnych odczuć i przyznawać punkty w porównaniu do innych testowanych produktów. Oto jak testujemy sprzęt VR:

TESTY ODBYWAJĄ SIĘ W PONIŻSZYCH KATEGORIACH I MOŻLIWE JEST UZYSKANIE OD 1 do 5 GWIAZDEK:

Kategoria Field of View – określa wielkość pola widzenia gogli VR.
Kategoria Personalizacja i funkcjonalność – określa jak bardzo funkcjonalne są gogle, brane pod uwagę są: możliwość ustawienia rozstawienia soczewek, ich odległości (ostrości) a także sposób montażu na głowie oraz montażu i stabilności telefonu.
Kategoria Soczewki: jakość i ostrość – określa jak dobrze wykonane są soczewki i jak dobrą jakość obrazu oddają.
Kategoria: wygoda i wykonanie – określa jak wygodne są gogle w dłuższym użytkowaniu oraz jak dobrze konstrukcyjnie są wykonane. Brane są pod uwagę materiały użyte w produkcji jak i ich wytrzymałość oraz inne zastosowania typu zatrzaski, pokrętła, regulatory itd.

JEŻELI JESTEŚ PRODUCENTEM SPRZĘTU I CHCIAŁBYŚ WYSŁAĆ NAM SPRZĘT DO TESTÓW, ZAPRASZAMY DO ZAKŁADKI: WSPÓŁPRACA.

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)