Wybierz Strona

OKULARY AR NUEYES PRO 3E 5G

STWORZONE DLA ZAPALONYCH GRACZY

NuEyes wprowadza kolejne, inteligentne okulary z obsługą 5G za pośrednictwem swojego działu gier, NuGaming. W przeciwieństwie do istniejących zestawów dla przedsiębiorstw, takich jak Microsoft HoloLens 2, inteligentne okulary Pro 3e są przeznaczone dla konsumentów jako urządzenie do gier i rozrywki na komputerze.

Zaprojektowane, aby wyglądać jak zwykła para okularów przeciwsłonecznych, Pro 3e wykorzystuje technologię AR do wyświetlania 148-calowego ekranu w pełnej rozdzielczości 1080p HD przy płynnych 60 klatkach na sekundę. Posiada też głęboki kontrast kolorów, a także głośne głośniki stereo wbudowane w ramki. Podobnie jak w przypadku headsetów VR, takich jak Oculus Quest, Pro 3e umożliwia dostosowanie soczewek do osobistych pomiarów IPD.

Urządzenie cechuje lekka i wygodna konstrukcja, przez co daje poczucie trzymania na nosie zwykłych okularów. W obu ramionach oprawek wbudowane są regulatory głośności i jasności, a także dwa pokrętła regulacji dioptrii umieszczone w górnej części okularów, do których można uzyskać dostęp, odciągając osłony.

NuGaming Pro 3e wykorzystuje złącze USB-C, dzięki czemu możesz podłączyć swoje okulary do niektórych urządzeń mobilnych. Możesz także podłączyć urządzenie do komputera i wyświetlać ekran komputera bezpośrednio na okularach. NuEyes Pro 3e działa nawet z MacBookiem Pro i iPadem Pro. Istnieją inne urządzenia, do których można podłączyć okulary, ale w zależności od urządzenia może być potrzebny adapter zwiększający moc, który wkrótce będzie dostępny w witrynie NuGaming.

Jeśli chodzi o gry, Pro 3e może synchronizować się z prawie każdym typem kontrolera do gier, w tym Xbox, Google Stadia i PlayStation. Jest nawet wsparcie dla Finch Ring, a także różnych rozwiązań klawiatury i myszy Bluetooth.

Poza krystalicznie czystą grafiką i obsługą gier, Pro 3e ma sporo ograniczeń technicznych. W przeciwieństwie do innych popularnych urządzeń AR, Pro 3e nie pozwala przypinać interaktywnych treści 3D do przestrzeni świata rzeczywistego ze względu na brak zewnętrznych kamer. Brak śledzenia od wewnątrz na zewnątrz oznacza, że ​​duży ekran HD 1080p pozostaje przed Tobą przez cały czas, niezależnie od tego, czy się poruszasz.

Oprócz gier, Pro 3e oferuje wiele przydatnych funkcji dla przedsiębiorstw. Na przykład możliwość szybkiego i prywatnego dostępu do treści związanych z pracą może uczynić urządzenie wartościowym narzędziem dla przemieszczających się profesjonalistów biznesowych. Kiedy potrzebujesz przerwy, okularów można użyć, aby uzyskać dostęp do HBO Max, Netflix, Hulu i innych popularnych platform streamingowych.

To, co NuGaming zapewnia dzięki inteligentnym okularom 5G AR, to usprawnione, wciągające doświadczenie zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno graczy, jak i profesjonalistów. Na tę chwilę urządzenie dostępne jest w kwocie 699$ (ok 2650zł). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inteligentnych okularach NuGaming Pro 3e AR, odwiedź ich stronę internetową lub śledź je na Twitterze.

Paweł Łobanowski

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.