Wybierz Strona

Palmer Luckey na reddit o nowych możliwościach Oculus’a

Palmer Luckey na reddit o nowych możliwościach Oculus’a
Palmer Luckey na reddit o nowych możliwościach Oculus’a

Śledząc portal Reddit podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi Palmer Luckey przeprosił za to, że nie przygotował odpowiednio entuzjastów wirtualnej rzeczywistości na cenę Oculus Rift. Początkowo cena miała wynosić około 350 $, obecnie jak ostatnio pisaliśmy – mamy już możliwość zamawiania pre-orderów a ich cena wynosi 600$.

Zapowiedziano również ciekawą funkcję: Gdy odwiedzisz sklep, przeglądając gry mamy możliwość obejrzenia 360 stopniowego nagrania z gry aby oddać maksymalnie jakość produktu, który kupujesz. Dodatkowo pojawiła się zapowiedź dla osób noszących okulary korekcyjne: „Mamy interfejs na twarz zaprojektowany specjalnie dla ludzi noszących okulary” (tłum. z ang.).

Palmer zapytany przez jednego z użytkowników: „Z rzeczy, które kiedykolwiek widziałeś – co jest najbardziej kreatywne?” odpowiedział „Nie mogę aktualnie o tym rozmawiać.” co pokazuje nam, że Oculus Rift ma jeszcze wiele kart do odkrycia. Najbliższa przyszłość pokaże, jak daleko posunie się projekt z pod loga Facebooka. Czy spodziewać się możemy kolejnych innowacji?

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)