Wybierz Strona

Survios szuka współpracowników

Survios szuka współpracowników
survios

Z ciekawą inicjatywą pozyskania świeżej krwi, wyszła kalifornijska firma Survios. Sama firma nie jest nowa na rynku VR, od 2012 roku tworzą projekty związane z HMD jak i kontrolerami ruchowymi. Najbardziej znanym jest Holodeck, który w założeniu miał wykorzystywać Oculus Rifta, Kinecta oraz PS Move, do zrealizowania platformy do odwzorowania ruchów 1:1 w przestrzeni gry.

Obecnie firma pragnie stworzyć wieloosobową kooperacyjną grę akcji, z myślą o HTC Vive. Gra została oficjalnie zapowiedziana jako Raw Data. Przechodząc do sedna sprawy – developer aktualnie poszukuje pracowników. Jedną z mniej zobowiązujących form współpracy, zaproponowanych przez przedsiębiorstwo jest 13 tygodniowa praktyka w ich studiu. Oferują pracę przy swoim projekcie z wykorzystaniem wszystkich narzędzi oraz najważniejszych SDK, pokroju Unity czy CryEngine. Zapewnione ma być również wynagrodzenie rzędu $500 co 2 tygodnie. Survios jest otwarte na wszelkie propozycje z całego świata, kandydaci muszą jedynie spełniać kilka warunków, m.in. visa umożliwiająca pobyt w USA oraz ukończony 18 rok życia. Szczegóły wymagań jak i formularz można znaleźć na następującej stronie survios.com/careers.

Taki staż może się okazać ogromną okazją dla młodych programistów i grafików, którzy pragną poszerzyć swą wiedzę pod okiem ekipy pracującej nad VR od wielu lat. Z takiej sposobności mogą skorzystać nie tylko ci zainteresowani VR. Poniżej można obejrzeć jak wygląda gameplay. Gra jest dostępna we wczesnym dostępie na platformie Steam.

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)