Wybierz Strona

VIVECON 2021

HTC ZAPREZENTUJE DWA NOWE HEADSETY

Protocol znalazł wzmianki o obu urządzeniach w dokumentach firmowych i doniesieniach, że ​​oba zostały również krótko wymienione na Alzashop — witrynie e-commerce.

Vive Focus 3 Business Edition będzie samodzielnym headsetem dla przedsiębiorstw i następcą Vive Focus Plus, podczas gdy Vive Pro 2 będzie wysokiej klasy następcą oryginalnego Vive Pro z PC VR.

Według stron Alzashop, Vive Focus 3 Business Edition będzie sprzedawany za 1474 € (około 6700 zł), a Vive Pro 2 za 842 € (około 3840 zł). Protocol informuje, że oba urządzenia będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

HTC od kilku tygodni ogłasza zapowiedzi sprzętu i potwierdziło, że w przyszłym tygodniu na ViveCon, który odbędzie się w dniach 11-12 maja, zaprezentuje „przełomowe” zestawy VR.

Ostatnio promocyjne GIF-y pokazały niektóre z nadchodzących urządzeń, w tym widok przedniej części gogli i kamer śledzących.

Poprzednie komentarze HTC sugerowały, że ich samodzielny headset nie będzie konkurentem dla Quest. Vive Focus 3 ma być skierowany na rynek przedsiębiorstw i nie można porównywać jego kosztu do ceny, którą musimy zapłacić za Quest 2 – nawet w przypadku biznesowej licencji Quest 2 wychodzi dwukrotnie taniej, niż nadchodzące gogle od HTC.

Niedługo ViveCon, a wraz z nim oficjalne prezentacje nowych produktów. Może czekają nas jeszcze jakieś niespodzianki? Zarejestruj się na live z wydarzenia i zapisz w kalendarzu datę 11.05.21 – godzina rozpoczęcia 18:00 czasu polskiego.

Paweł Łobanowski

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.