Wybierz Strona

COOKING SIMULATOR

ZWIASTUN GRY JUŻ DOSTĘPNY

GameBoom VR z dumą przedstawia swoją najnowszą produkcję. Cooking Simulator VR jest gotowe do premiery i gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności kucharskie już 29 lipca 2021.

Cooking Simulator VR to kilka trybów gry (w tym Kariera i Sandbox), ponad 80 przepisów, ponad 140 składników, liczne umiejętności do odblokowania, zaawansowane mechaniki gotowania czy realistyczna fizyka.

Gra VR, która sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy szef kuchni

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników do przyrządzenia czegoś niesamowitego.

Ty tu rządzisz

Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników do przyrządzenia czegoś niesamowitego. Wszystko doprawione solidną dawką realistycznej fizyki!

Gotuj jak król

W swojej kuchni znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania smacznych i nietuzinkowych dań. Kuchenki, płyty grzewcze, piece i piekarniki a do tego masa przyrządów jak szpatułki, noże czy blender! Ponad 140 produktów: mięso i ryby, owoce i warzywa, nabiał oraz liczne ciecze. Do tego pełen przekrój przypraw i ziół, które pozwolą wydobyć wszystkie smaki.

Tryb Kariery

Tryb Kariery to kulinarna podróż, podczas której zdobędziesz sławę dla siebie i swojej restauracji. Wraz ze wzrostem doświadczenia i popularności odblokujesz bardziej zaawansowane przepisy i zaczniesz przyjmować coraz więcej gości. Dodatkowo usprawnisz swoje gotowanie dzięki odblokowywaniu nowych kucharskich umiejętności!

Tryb Wolny

W Trybie Wolnym uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich przepisów, składników i umiejętności i przygotuj dowolne danie, jakie przyjdzie Ci do głowy. Żadnych zasad i ograniczeń. Nie musisz nawet niczego gotować! Silnik fizyczny daje masę możliwości. Rzucaj nożami do tarczy, ustaw deski kuchenne jak domino, wysadź piekarnik, podpal całą kuchnię a na koniec ugaś wszystko gaśnicą!

Podsumowanie

Tytuł:
Cooking Simulator VR
Deweloper: GameBoom VR
Wydawca: Big Cheese Studio, PlayWay
Steam: store.steampowered.com/app/1358140/Cooking_Simulator_VR/
Data wydania: 29 lipca 2021
Discord: discord.gg/EAqj7T4

Kompatybilne zestawy VR:

  • Oculus Rift
  • Oculus Rift S
  • Valve Index (wraz z funkcją śledzenia palców)
  • Windows Mixed Reality
  • HTC Vive
  • HTC Vive Cosmos

GameBoom VR – informacje:

GameBoom VR to polski producent i wydawca gier VR. Celem spółki jest portowanie gier wideo z PC na PCVR. W portfolio odnaleźć można takie tytuły jak Thief Simulator VR, Cooking Simulator VR, Into The Darkness VR czy Prison Simulator VR.

Zostań prawdziwym włamywaczem w VR! Poczuj dreszczyk emocji dokonując rabunków za dnia
i w nocy. Używaj wytrychów
i zaawansowanych narzędzi hackerskich. Ukrywaj się przed policją albo rób szybki wjazd i ucieknij w siną dal samochodem.

Niedaleka przyszłość. Ludzkość stara się osiągnąć nieśmiertelność poprzez przenoszenie świadomości do maszyn. Transhumanizm jest jednak niebezpieczną drogą, a źle przeprowadzony eksperyment może skończyć się tragedią. Jako agent Frank, zostajesz wysłany do jednej z placówek badawczych, z którą kontakt został przerwany, a poprzedni agenci wysłani na miejsce – nie wrócili. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.