Wybierz Strona

Dyskusja o Vrizzmo Volt na forum.

Dyskusja o Vrizzmo Volt na forum.
Dyskusja o Vrizzmo Volt na forum.

Jak zapewne wiemy, opinie osób używających dany sprzęt mogą okazać się zbawienne przed zakupem. Przy rosnącym portalu nie ma jednak zbytnio możliwości zrecenzowania każdego sprzętu od VR. Ale 0d czego są ich stali użytkownicy? Często lepiej zapytać o konkretny detal osobę posiadającą dane gogle na co dzień. Czasem zajdzie potrzeba poznania opinii szerszego grona. A może pojawiają się wątpliwości czy posiadany przez nas produkt nie posiada wad fabrycznych? Dobrze wtedy porozmawiać z innymi użytkownikami. Najlepszym miejscem będzie niewątpliwie forum – post na nim umieszczone nie giną, są indeksowane przez wyszukiwarki, dzięki czemu w przyszłości osoby z podobnym zapytaniem bez problemu znajdą odpowiedni temat.

W ręce naszych redaktorów nie wpadły jeszcze gogle od Vrizzmo, jednak stwierdzam, że nie będzie to potrzebne. Użytkownicy forum.QuackVR.com tacy jak PrzemekTurelski, OlafLarry czy MoWerr wyrazili w odpowiedni sposób swoje opinie w temacie założonym przez użytkownika Frytens. Oto fragmenty z nich:

 

Ja się skusiłem na Vrizzmo Volt i zdecydowałem się zwrócić. Powiem tak – wyglądają nieźle ale dla mnie mają mnóstwo wad:
1. Okropnie parują – ekran telefonu jest szczelnie zamknięty i jeśli się grzeje….
2. Soczewki są tak blisko oczu, że…
OlafLarry

 

Do mnie dzisiaj dotarły Volt’y i poważnie zastanawiam się nad zwrotem. Mają dobrą optykę i FOV, ale wad mają też sporo:
1. Pasek do mocowania na głowę jest niewygodny i upierdliwy,…
2. Występują problemy z parowaniem, ale wydaje mi się, że …
MoWerr

 

Dostałem wczoraj te gogle (wersja Volt, nowsza) i szczerze mówiąc średnio jestem z nich zadowolony. Dość długo męczyłem się z paskiem, a mimo że mam go prawie na maxa to i tak się zsuwają, jeśli patrzę w dół. W dodatku obraz jest ostry tylko, jeśli patrzysz w centralną część
PrzemekTurelski

 

Jak widać, opinie tych użytkowników są dość zbliżone do siebie. Zachęcam co przeczytania ich pełnych wypowiedzi: PrzemekTurelski, OlafLarry oraz MoWerr (kliknij w link, aby przejść do odpowiedniego posta) oraz przeczytania całego tematu i dyskutowania w nim o wspominanych goglach, a zwłaszcza, jeśli planujesz ich zakup. Dodatkowo jeżeli recenzje na portalu Ci nie wystarczają, a chcesz poznać opinie lub zapytać o coś inne osoby – napisz post w odpowiednim temacie lub załóż własny na tym forum.

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)