Wybierz Strona

KALENDARZ PREMIER QUEST + STEAM

czerwiec 2021

Prezentujemy wszystkie najciekawsze gry, które pojawią się w czerwcu na platformach Oculus i Steam. Jeżeli Twoim zdaniem pominęliśmy jakąś ciekawą premierę – zapraszamy do sekcji komentarzy.

PIERWSZA POŁOWA CZERWCA

Altdeus – Episode Yamato DLC (QUEST)

W tym rozszerzeniu do gry Altdeus: Beyond Chronos czeka jeszcze więcej japońskich akcji z gatunku visual novel. Spodziewaj się kolejnych dwóch godzin rozgrywki. W późniejszym czasie rozszerzenie trafi również na PC VR i PSVR.

3 CZERWCA

Stones Of Harlath (QUEST)

Jeśli uwielbiasz przygody w klasycznych grach RPG, eksplorację lochów i walkę z potworami, zdecydowanie wybierz Stones of Harlath.

Stones of Harlath, opracowana przez niezależny zespół Garage Collective, obiecuje przepełnione magią wrażenia z grafiką w stylu retro. Wcielasz się w maga osiadłego na wyspie i wykorzystujesz swoje umiejętności do eksploracji sześciu lochów znajdujących się na jej brzegach. Między lochami znajduje się Theatre of Pain, miejsce na arenie, gdzie możesz walczyć z potworami.

8 CZERWCA

Echo Pass Season 2 (QUEST+RIFT)

Kolejny sezon Echo VR rusza w czerwcu. Spodziewaj się nowych elementów kosmetycznych, które wzbogacą grę charakteryzującą się trybem zerowej grawitacji.

10 CZERWCA

A Rogue Escape (STEAM)

Musisz wydostać się z wrogiej obcej planety na skradzionym statku. Jedyny problem? Nie masz pojęcia, jak go obsługiwać. W Rogue Escape chodzi o naciśnięcie każdego przycisku i nauczenie się, co robi na twojej drodze do wolności.

17 CZERWCA

Eternal Starlight (Quest + STEAM)

W Eternal Starlight dowodzisz flotą statków w kosmosie, taktycznie atakując siły wroga.
Podobnie jak w tradycyjnych grach strategicznych, grasz w widoku izometrycznym, choć Eternal Starlight pozwala skalować pole bitwy i poruszać się po nim rękami, podobnie jak w Demeo. Wybierasz statki i celujesz w określone części statków wroga – niektóre jednostki mają również specjalne ruchy, takie jak przechodzenie przez wrogów. W miarę postępów będziesz mógł ulepszać statki i zarządzać ich wyposażeniem.

Smash Drums jest trochę jak Beat Saber, gdzie zamiast świetlnych mieczy masz perkusję. Pełna gra będzie zawierać 21 piosenek. To będzie wersja App Lab, a już teraz możesz wypróbować wersję demonstracyjną.

25 CZERWCA

Sentenced VR (STEAM)

Sentenced to jedna z tych gier, które wciągają Cię w momencie, gdy tylko o niej usłyszysz. Wcielasz się w średniowiecznego kata, dokonując krwawych ścięć pod wpływem kaprysu autorytarnych lordów. Zamiast zwykłego szoku czy walki wręcz, gra skupia się na badaniu bardzo konkretnego tematu: poczucia winy.

Oto lista premier gier Quest i PC VR, które dołączają do naszych bibliotek w czerwcu 2021r. Czy dojdą jakieś premiery lub aktualizacje? A może pominęliśmy jakiś ważny tytuł? Napisz komentarz, jeśli chcesz dodać coś do naszej listy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.