Wybierz Strona

Pub VR – Fantomatyka – Pub z Wirtualną Rzeczywistością w Gdańsku

Miejscówki VR w Polsce – nowa seria materiałów

Cześć, na kanale i portalu rozpoczynamy nową serię, w której będziemy odwiedzać i pokazywać Wam różne miejsca związane z Wirtualną Rzeczywistością. Od salonów gier, przez stoiska, sklepy po mniejsze i większe firmy związane z VR. Pracujemy jeszcze nad formatem, ale każdy kolejny materiał powinien być tylko lepszy 😉  Na pierwszy ogień poszła Fantomatyka – było mi do niej najbliżej. Mamy w zanadrzu jeszcze kilka filmów i zdjęć 360°, dlatego śledźcie naszego Facebooka 😉

Fantomatyka – nietypowa giercownia

Odwiedziliśmy Fantomatykę, Pub z VRem. Nie przedłużając – lokal bardzo przyjemnie nadaje temu miejscu przyjemnego klimatu. Na miejscu dostępne są 3 stanowiska z HTC Vive – jedno na dole, dwa na górnym piętrze. Jest gdzie usiąść (i to dość wygodnie), więc śmiało można wpadać ze znajomymi. Poza VR dostępne są jeszcze konsole jak PS One, NES oraz nowsze – Xbox One. O tym miejscu możemy napisać jeszcze dużo – bardzo dużo.

Lokalizacja, więcej informacji

Pub VR znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz. Dla tych z Trójmiasta dodam, że lokal znajduje się blisko Galerii Bałtyckiej. Dla tych, którzy chcieliby przyjechać – punkt jest kilkaset metrów od peronu kolejowego (przez który przejeżdża chyba większość pociągów jadących przez Gdańsk na Pomorzu).  Szczegóły i wskazówki dotyczące dojazdu możecie znaleźć na Facebooku i stronie WWW Fantomatyki.

Fantomatyka na Facebooku: http://facebook.com/FANTOMATYKA

Strona WWW: www.fantomatyka.pl

Instagram: http://instagram.com/fantomatyka

Zdjęcia, materiały 360°, więcej szczegółów

Jeśli interesują Was tego typu artykuły i filmy – pokażcie to aktywnością – w komentarzach pod filmem na YouTube, na portalu, na Facebooku – wszędzie. Chcemy wiedzieć, że takie materiały Was interesują i jest sens się do tego przykładać. Do tego miejsca na pewno jeszcze wrócę – zapewne w tym tygodniu.

O autorze

Remigiusz Laskowski

Co-Founder VR Polska. Zainteresowany VR od pierwszych wieści o Oculusie. Działający w środowisku od czasów Cardboard 1.0. Zawodowo informatyk, z pasji technik estradowy.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Assetto Corsa VR w Fantomatyce - wrażenia | VR Polska - […] czas temu, kiedy Michał odwiedził Gdańsk udaliśmy się do Fantomatyki, aby przygotować jakiś materiał na kanał. Na miejscu okazało…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.