Wybierz Strona

Gear VR jako darmowy dodatek do Samsung’a Galaxy S8!

Gear VR  jako darmowy dodatek do Samsung’a Galaxy S8!

Jeżeli jest wśród czytelników ktoś, kto chce kupić telefon, i szuka dobrego sprzętu by eksplorować wirtualną rzeczywistość (a często na facebook’owej grupie pojawiają się pytania o telefony i gogle) to od kilkunastu godzin ma ku temu świetną okazję.

W sklepie x-kom.pl pojawiła się promocja: Kupując smartfon Samsung Galaxy S8 lub Samsung Galaxy S8+ i wpisując kod promocyjny: galaxy39, klienci dostaną gogle Samsung Gear VR za grosz.

Aż chce się spytać „Gdzie haczyk?”. Otóż jest jeden – ilość produktów objętych promocją jest ograniczona.
Trzeba jednak zaznaczyć, że to produkty bardzo dobrej jakości jeśli chodzi o mobilny VR więc warto się pośpieszyć.

P.S.
Już niedługo pojawią się recenzje produktów Samsung’a na kanale VRPolska.eu.
Zachęcamy do śledzenia portalu.

O autorze

Natalia Nowacka

Z zawodu developerka VR i testerka. Z wykształcenia logistyk. Z zamiłowania pasjonatka podróży. Jako, że wirtualna rzeczywistość jest jak podróż w nowe miejsce, a dzisiejsza technologia pozwala tworzyć najróżniejsze, mniej lub bardziej rzeczywiste lokalizacje, lub odtwarzać istniejące - dla relaksu i dobrej zabawy bawię się w Unity, gram w gry, a także pomagam prowadzić VR Polska ;).

2 komentarze

  1. Avatar

    Bardzo mi zabrakło linku x-com z samsungami

    Odpowiedz

Trackbacks / Pingbacks

  1. The Missed Spaceflight dla użytkowników Samsung Galaxy S8 i Samsung Gear VR | VR Polska - […] Dreamz 2.0 – pierwsze wrażenia Jaki Telefon do VR? Poradnik 2016/2017! Gear VR jako darmowy dodatek do Samsung’a Galaxy…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.