Wybierz Strona

PlayStation VR Mega Pack już dostępny

PlayStation VR Mega Pack już dostępny

Do sprzedaży trafił pakiet PS VR Mega Pack – całkowicie nowy zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygód w wirtualnej rzeczywistości!

Pakiet PS VR Mega zawiera:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 5 wspaniałych gier* – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission™, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout™ Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds
ASTRO BOT Rescue Mission – recenzja

Przygoda niepodobna do innych – w tym cenionym przez krytyków tytule, wszyscy chętni wyruszają ze swoim kumplem robotem na ratunek jego przyjaciołom. Ruszając głową, gracze mogą rozglądać się dokoła, nad platformami i pod nimi, prowadząc Astro Bot do jego znajomych w potrzebie. Kontroler DualShock 4 zamienia się w uniwersalne narzędzie do walki ze złymi facetami i gigantycznymi bossami w grze platformowej, w której gracz jest równie aktywny, co Astro Bot.

WipEout Omega Collection

Ta legendarna, futurystyczna gra wyścigowa jeszcze nigdy nie była tak wciągająca. Umożliwia ściganie się ponad przeszkodami unoszącymi się w górach i strzelanie do przeciwników (nawet w rozgrywkach online), korzystając z wyjątkowego widoku kokpitu stworzonego specjalnie do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki wielu ustawieniom zapewniającym wygodę nawet najbardziej ostrożni gracze poczują dreszcz emocji, jaki daje bycie szybszym niż błyskawica – to naprawdę najlepszy sposób, by poznać przyszłość wyścigów.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Każdy kto spróbuje tego tytułu bez wahania stwierdzi, że powietrze ma słodszy zapach w fantastycznym otwartym świecie pełnego tajemnic królestwa Tamriel. Funkcja śledzenia głowy w PlayStation VR pozwala na swobodne podziwianie widoków albo lokalizowanie przeciwników podczas wędrówki przez zapierające dech w piersiach plenery. Na wszystkich chętnych czeka życie w fantastycznej krainie, gdzie każdy gracz decyduje, jaką rolę odegra i gdzie wybierze się w spektakularnej grze akcji RPG firmy Bethesda.

DOOM VFR

Największym atutem tej stworzonej przez firmę Bethesda strzelanki sci-fi jest sprawienie, że gracz może doświadczyć dwóch przeciwstawnych stanów umysłu. Pierwszy to wywołane strachem napięcie potęgowane przez rosnącą liczbę otaczających demonów, które zrobią wszystko, by rozedrzeć gracza na strzępy. Drugi to absolutna pewność siebie wynikająca z faktu, że postać jest wręcz nieuczciwie dobrze wyposażona i gotowa do poradzenia sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. W wersji na PlayStation VR gra Doom jest bardziej ekscytująca i brutalna niż kiedykolwiek.

PlayStation VR Worlds – recenzja

W jednym zestawie znajduje się aż pięć całkowicie odmiennych przygód VR. Podmorska przygoda Into The Deep, pęd po stromych drogach i unikanie innych pojazdów w VR Luge, walka z konkurentami w futurystycznym sporcie Danger Ball, spotkanie z kosmitami w Scavengers Odyssey lub udział w przestępczym thrillerze The London Heist.

Pakiet PS VR Mega Pack jest dostępny od 30 listopada 2018 r.

* Do pobrania dostarczonych kodów z PlayStation Store. wymagane jest połączenie z Internetem

O autorze

VRPolska

Uogólnione konto redakcyjne, stosowane przy wspólnych tekstach i materiałach :)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.