Wybierz Strona

VR Warsaw Day 2016 – czego możemy się spodziewać?

VR Warsaw Day 2016 – czego możemy się spodziewać?

Końcówka 2016 roku jest bardzo intensywna pod względem wydarzeń dotyczących VR. Niedawno mieliście możliwość zapoznania się z relacją Jacka Kułakowskiego (JackQuack) z jego pobytu na „European VR Congress”, a już 17 listopada rozpocznie się „VR Warsaw Day 2016”.

vr-warsaw-day-2016-foto

Czego możemy spodziewać się na „VR Warsaw Day 2016”? Podczas wydarzenia będziemy mieli okazje uczestniczyć zarówno w konferencjach poświęconych VR, jak np.

  • „VR Advertising Branding & Shopping”,
  • „Projekty VR na żywo”,
  • „Wirtualna rzeczywistość w biznesie”,

jak i zwiedzić część wystawienniczą prezentującą różne rozwiązania VR w rozrywce, nauce i biznesie.

Będzie to także świetna okazja do spotkania i porozmawiania z dostawcami technologii oraz contentu dla świata VR, w tym przedstawicieli ekipy VR Polska, gdyż jesteśmy dla tej imprezy partnerem medialnym.

Całe przedsięwzięcie rozegra się we wnętrzach Warszawskiej Szkoły Filmowej i Kina Elektroniki w Warszawie.

Więcej na temat „VR Warsaw Day 2016” przeczytacie na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na ich stronie www http://vrwarsawday.com/

Jeśli nie możesz wziąć udziału osobiście, śledź nasz portal. Z pewnością pojawi się nasza relacja z tego eventu.

O autorze

Filip Wieczorek

Absolwent Politechniki Poznańskiej po kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. VR interesuję się od dłuższego czasu, a dokładniej od pojawienia się Oculus Rift DK2. Mimo braku informatycznego zaplecza staram się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, a gdy nadarzy się okazja przeprowadzać ich testy. Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu nowych urządzeń, aplikacji, czy prowadzonych na świecie interesujących projektów dotyczących VR. Poza tym moje zainteresowania to sport (głównie triathlon) oraz muzyka.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.