Wybierz Strona

Gogle VR dostępne w biedronce! Hit czy kit?

Gogle VR dostępne w biedronce! Hit czy kit?

Wkrótce w ofercie popularnego polskiego dyskontu „Biedronka” pojawią się Okulary VR. Dostępne będą od 28 Listopada.

biedravr

Pod tą chwytliwą nazwą, sklep udostępnił gogle VR Glasses 3D polskiej firmy HYKKER, które są kompatybilne ze smartfonami o przekątnej między 4,0 a 5,5 cala.
Możliwa jest regulacja paska mocującego oraz rozstawu soczewek w dwóch płaszczyznach. Największą zaletą gogli jest ich cena, możemy zdobyć sprzęt już za 39,99 zł.
Możliwe, że tak niska cena, zbliżające się święta i rosnąca popularność technologi VR, sprawią, że w wielu polskich domach zagości taki gadżet.

hykker2

Jeśli jesteście ciekawi czy warto kupić tak tani sprzęt, koniecznie śledźcie VRPolska, bo jesteśmy w trakcie szykowania dla was recezji „biedronkowych gogli VR”.

O autorze

Natalia Nowacka

Z zawodu developerka VR i testerka. Z wykształcenia logistyk. Z zamiłowania pasjonatka podróży. Jako, że wirtualna rzeczywistość jest jak podróż w nowe miejsce, a dzisiejsza technologia pozwala tworzyć najróżniejsze, mniej lub bardziej rzeczywiste lokalizacje, lub odtwarzać istniejące - dla relaksu i dobrej zabawy bawię się w Unity, gram w gry, a także pomagam prowadzić VR Polska ;).

Trackbacks / Pingbacks

  1. Hykker VR 3D Glasses - Test Gogli VR z Biedronki! Czy warto? | VRPolska - […] sa rebrandowanymi VR Boxami. Czy warto je kupić za 40zł? Wspominaliśmy o nich kilka dni temu tutaj. Już wkrótce…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.